1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Mateusz MaKu Małota, Listopad 12, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Mateusz MaKu Małota

Mateusz MaKu Małota Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zendek, Poland
    Witam.

Jestem posiadaczem konsoli Xbox 360 slim i przeszedl moment w ktorej moja konsola stracila gwarancje..
    Ostatnio zakupilem gre Skyrim ktora niestety nie zostala wydana w jezyku Polskim..
    Wracajac do glownego tematu.. Wiem ze dana gre mozna miec w jezyku Polskim lecz jedynie po przerobieniu konsoli i zgraniu jej na plyte w takiej formie..
    Czytalem juz wiele poradnikow na temat przerabiania konsol lecz ciezko mi cos z tego zrozumiec.. Chcialbym prosic o pomoc a mianowicie wytlumaczenie jakie sa rodzaje przerabiania mojej konsoli i wytlumaczenie roznicy miedzy tymi przerobkami.
    Bardzo bym chcial uniknac komentarzy typu "google nie boli" czy " poszukaj sobie" wedlug mnie po ot jest zrobione to forum by zadawac pytania wiec tak tez zrobilem.

Bardzo prosze o pomoc to dla mnie strasznie wazne z gory dziekuje ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum