1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Zernat, Listopad 8, 2009.

1. Zernat

Zernat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Mam takie pytanie do osób którzy przerobili swoje konsole. Oszczędzacie pieniądze na grach tak ? A w zamian macie codzienny strach przed zbanowaniem, musicie ściągać gry, strach przed prawem, gry często nie działają, długo to trwa, nie wszystkie są po Polsku, brak najważniejszego czyli grania przez XBL. Co was motywuje do tego całego przerabiania ? Ja mojej konsoli w życiu nie przerobię ... A na dodatek jak was zbanują to koniec. Brak dysku, aktualizacji. Brak gwarancji ...

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    powinienes odrazu dostac bana za zasmiecanie..za zakladanie glupiego tematu o ktorym bylo tysiace razy pisane......................za probe umoralniania uzytkownikow..chlopie daj sobie na wstrzymanie

wszyscy z CZESTOCHOWY sa tacy pozadni i prawi??...RM to ulubiona stacja ??

o tak..straszne.KONIEC SWIATA..nic nie da sie zrobic....................... brak dysku nie oznacza konca grania..dalej moge sie bawic offline..savowac......................................aktualizacje moge zgrac pendrivem do konsoli .........................................samo przerobienie daje bardzo duza szanse na brak gwarancji..wiec skoncz juz te swoje wypociny

4. nemek

nemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    to ze zbanowana konsole sprzedasz za 500 zl bez dysku a nowego nieprzerobionego arcade za 700 - cena jednej gry a pograsz w wiele wiele i to na LIVE

5. jason.

jason. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie każdemu uśmiecha się wydać 200zł na gre. Przerabiając konsole otrzymujemy to samo i dużo na tym zaoszczędzamy. 3-4gry=xbox.

6. aTeK

aTeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gliwice
    Nie mam przerabianej konsoli, ale zapewne główną motywacją jest duża oszczędność na grach (taka osoba inwestuje tylko w płytkę +- 10zł), nadzieja że jednak, akurat mnie nie zbanują... To zapewne podstawowe motywy... Można nawet o nich poczytać w temacie "Dlaczego kupiłaś/-eś konsolę" Większość postów zawiera właśnie te uwagi.

Pewnie część osób napisze, że gdyby gry były tańsze kupowałoby oryginały... Oczywiście, piractwo by się odrobinę zmniejszyło, jednak poco płacić za coś co można mieć za darmo. Prawda ? Typowe myślenie wielu polaków (bez obrazy oczywiście, ale tak jest).
    Jest wiele innych powodów, małe zarobki w stosunku do ceny gier, niektóry gry na prawdę nie są warte swojej ceny... itd.

Pzdr,
    a.

7. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Nie próbuję umoralniać ponieważ gdyby nie były takich włąśnie problemów to sam bym przerobił ^^ ale mnie chodzi o ten strach przy wchodzeniu na live itp. I czekanie do jutro i tak dalej i tak dalej ...

8. tomciopaluch

tomciopaluch Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia, Poland
    jaki strach??????????????? ja mam konsole przerobiona od 2 lat i jakos zadnego stracha nigdy nie mialem....kupilem konsole do grania offline i w D mam caly live................sorki ale musze raportowac ten temat

9. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Masz rację za grę offline cię nie zbanują i jesteś w 100 % bezpieczny. Ale jak nie grasz na XBL to marnujesz 50 % możliwości X'a. Bo tam jest super zabawa.

I chodzi mi też o ściąganie gier. Nie wszystkie po Polsku. Nie wszystkie wogóle działają. Trochę trwa ściągnięcie ...

10. port88t

port88t Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    śmiechu warte, Wszytkie gry które dotąd zessałem działają. Piszesz że nie wszytskie po PL- ?!?! Jeśli wydadzą gre w języku polski napewno będziesz miał możliwość sciągniecia takiej wersji. STRACH? żadnego strachu nie mam, nie miałem, i nie bede mieć - Whay ? ponieważ gram tylko ofline. NIe po3ebuje XBL. Z rapida zgra zciąga sie koło 1h (zależy jakie kto ma łącze), + wypalenie płytki, prędkość 2,4 zajmue koło 45 minut. Nie wiem poco cała ta kłótnia.

11. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Ja się nie kłócę. Po prostu nie wiedziałem co was motywuje. Hmm w sumie oszczędność na grach jest warta nie graniu na XBL. Ale nie dla mnie. Kupcie sobie kilka oryginałów i pograjcie na XBL. Wtedy zobaczycie do czego służy Xbox

12. port88t

port88t Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początku jak kupiłem konsole to od czasu do czasu grałem przez XBL. Ale stwierdziłem że jakoś specjalnie mnie to nie bawi, + dochodziło płacenie za abonament to podziękowałem. Wole pograć OFL i miec przerobionego sprzeta.

13. Ak a

Ak a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mysłowice
    ja grałem na live tylko jak miałem miesiac darmowy . A tak to xboxa kupiłem tylko dlatego ze nie chce juz wkładać kasy w kompa zeby gry chodziły. A do grania przez neta (cs) mam kompa .

14. Sqru

Sqru Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem piractwa nie jest taki łatwy. Ot, choćby samo to, że gierki są za free. Sam niedługo kupuje xbox'a bez przeróbki, a w głębi duszy jestem piratem... ; )
    Na kompie piracę co się da, na x'ie nie dlatego, że nie mogę, ale straszne kusi mnie xbl. Pewnie gdyby nie bany, sam waliłbym na ixtreme i się niczym nie przejmował, ale też z drugiej strony wolę popykać w oryginały, bo jakoś tak lepiej się czuję. Nie pozwalałoby mi sumienie. :D
    A to, czy ktoś piraci to jego sprawa. Nie obchodzi mnie to.

15. Zernat

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    I cię w pełni popieram. I oryginalne gry na X'a to frajda. Achhhh ... te zielone pudełeczka :yeye:

Wczytywanie...

Poleć forum