1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie konsoli

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez QurChuck, Grudzień 22, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QurChuck

QurChuck Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    "Przerobiony [xbox] ponad rok temu (nie ixtreme)"

Jeśli nie ixtreme to co? I jakie to ma zalety/wady/różnice?

"czyta wszystko (Wave2, Wave3, Wave4, Wave5) bez konieczności dalszych modyfikacji i jakichkolwiek płyt typu Acivate ISO (wkładamy płytę i gramy)."

tzn że nie ma różnicy między PAL/NTFS/RF?

xbox właśnie do mnie "idzie", kupiłem go na tej aukcji:
    XBOX 360 CzytaWszystko 3-mce GW BezDyskuiPada Wawa (858905450) - Aukcje internetowe Allegro

tylko błagam, nie mówcie że kiepski interes albo nieoplacalny...

2. Lotnik421 Xbox One

3. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    zawsze będzie różnica pomiędzy PALEM a NTSC bo to chodzi o region a nie o przeróbke. według mnie udany interes :D

4. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Udany zakup jak konsola chodzi i nigdy nie miała RROD'a. W opisie piszę że nie dołącza dysku i pada, ale możesz od niego kupić za drobną opłatą. To chyba kupiłeś dysk i pad. A ta klapką która ukrywa porty USB to się nie przejmuj. :)

5. QurChuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    oczywiście że dokupiłem :) na razie (albo w ogóle) nie podłącze jej do neta - zastanowię się po fali banów (która ma się skończyć podobno z końcem roku)

6. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    konsoli juz nie podlonczysz do live poniewaz jest juz zbanowana

7. QurChuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    aha, zapomniałem ;) sporo ich licytowałem...

8. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    Jest to xtreme czyli chip wlutowany, brak możliwości podłączenia do neta bo ban na milion procent
    Raczej wydaje mi się że tylko gry z regionu konsoli czyli chyba PAL/NTSC RF jak NTSC to nie da rady (tak mi się wydaje)
    Nie powiem...
    ... Ale napisze;) za taki stary model tyle kasy? 435zł to jak dla mnie sporo za ten rocznik bez dysku i pada (dopłata to już przesada za te rzeczy)

9. QurChuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    Dzięki za wytłumaczenie. A co do kasy za xboxa to na allegro ostatnio coraz ciężej znaleźć jakąś konsolę (z padem i dyskiem) w granicach 650zł (mowa o przerobionej). Jak już to z RRODem albo nieprzerobione.

10. euro

euro Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    było kupic nową teraz sa takie tanie i przerobić

11. QurChuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    zapłaciłbym więcej za samą konsole, musiałbym dokupić dysk (120gb za 170zł+) i jeszcze za przeróbkę płacić (w Poznaniu 60zł+)

12. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Lepiej poszukaj na allegro konsoli z końca 2008 lub z tego roku . Przerobioną z dyskiem twardym 60GB i z "gratisami" możesz już kupić za 600-750zł . Sam kupiłem parę dni temu X360 60GB nieprzerobioną ( data prod 26-11-2008 ) z dziesiecioma oryginalnymi grami za 850zł .

13. adidas2009

adidas2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Polnocna czesc kraju ;).
    Ale masz za to nowego Jaspera' ktory sie nie skopci...

14. QurChuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    Ostatnio widziałem z 10 "gratisami" a było to 10 dem... A z 10 grami też była za niecale 1200zł. Chyba wybrałem zły moment na kupno (za blisko świąt)

15. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Raczej grubo dałeś za zbanowanego golasa z zasilaczem.2 stówki więcej i miałbyś nówkę Arcade'a na Jasperze.A gostek jak sprzeda reszte to dorzuci 2 stówki właśnie i pewnie poleci po nowego Elite znając życie...

16. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    Moim zdaniem niezbyt opłacalny interes.. Za swój bez dysku i pada dałem 500zł.. no ale Jasper 2009-24-09.. więc o czym my tu mówimy :D

ps: Nówka, zapakowana..

17. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri

Mi właśnie udało się dorwać taką okazję ( a te 10 gier które mam w zestawie to nie żadne gratisy ale pełne wersje gier , piszę to tylko informacyjnie ) a dokładniej to kupiłem tego X360 : XBOX 360 PREMIUM, DYSK 60GB + EXTRA 10 GIER (854018068) - Aukcje internetowe Allegro po krótkim targowaniu cena spadła do 850zł i do tego sprzedający podrzucił mi konsolę do mnie do domu , tak że nie musiałem nigdzie jeżdzić :) Musisz po prostu dorwać okazję . Przed świętami sporo ludzi potrzebuje kasę i można się potargować i kupić konsolę po niskiej cenie .

18. loopguru

loopguru Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Dokładnie.Za same gry wziąłbyś 450 i konsolka z hdd i padem wyszłaby Cię 400.Choć z jednej strony QurChuck Ciebie rozumiem bo czasami człowiek jak się najara na coś to nie myśli rozsądnie:)Ja za swojego elite też przepłaciłem.Dałem 1100 i frajer jeszcze wyciagnął z kartonu nową Forze bo jak stwierdził to jego zarobek.A trzy dni temu kupiłem drugiego elite na prezent dla bratanka cały komplecik z Pure i Lego za 930.Także czasami naprawdę warto zaczekać.

19. XAdrianX

XAdrianX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ## XBOX 360 ELITE ixtreme 1.6 Jak nowa Okazja BCM (820752367) - Aukcje internetowe Allegro

Dokupiłem kartę pamięci i wszystko śmiga jak trzeba :) Nawet naklejki były jeszcze na napędzie i padzie. Może inni powiedzą że jak ma bana to nie warta tyle. Ale jak dla mnie zakup opłacalny bo dostałem praktycznie nową, przerobioną konsolę Elite (tyle że bez dysku), to że ma bana mi nie przszkadza bo i tak nie miał bym aż tyle czasu żeby grać po XBL. Konsola na Jasperze więc nie martwie się o roda. A jeśli chodzi o Twoją konsolę to niestety ale ja nie dał bym za nią chyba nawet 300zł. Bo te modele były jeszcze bardzo awaryjne i chyba główne to by mnie zniechęciło....

20. QurChuck

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    okolice Poznania
    Na święta nie jest tak tanio, dogadywałem się z kilkoma co do ceny (wydawałoby się że nie przekroczą 500zł) a tu sprzedawane były po 700zł. Świąteczny szał prezentów. Cóż... I tak "Gwiazdor" funduje ;)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum