1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie na LT 3.0, nagrywanie gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Stiffler, Styczeń 6, 2012.

1. Stiffler

Stiffler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Udalo mi sie w zyciu raz przerobic konsole z LT 1.91 na LT 2.0. Czy flashowanie LT 3.0 wyglada identycznie? (1. wyciaganie klucza, 2. spoofowanie firmware 3. wrzucanie lt za pomoca dos flasha).
    Czy dzieki LT 3.0 bede mogl nagrywac w normalny sposob xdg3? Nie bede musial obcinac koncowki iso?
    W jaki sposob patchowac gry pod LT 3.0. Za pomoca ABGX? Skad dorwac patche?
    Czy lt 3.0 cos zmienia konkretnego oprocz grywalnych kopi gier abgx?

2. Lotnik421 Xbox One

3. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Flashowanie na LT3.0 robi sie tak samo jak przy LT2.0
    Tak, bedziesz mogl nagrywac normalnie, wczesnie przepuszczajac obraz przez nowego abgx'a, jezeli nie masz nagrywarki iHAS prawdopodobnie gry nie beda instalowac sie na dysku konsoli.

4. Thane

Thane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html Wynika z tego ,że tak samo. Dzięki LT 3.0 odpalisz gry po cichej aktualce. Jeśli nie masz ihasa to przykro mi, nadal obcinasz 3% obrazu. Niestety na LT 3.0 jeśli nie nagrywasz zacnym ihasem to nie pójdzie Ci gra z dysku. Przy patchowaniu ABGX360 w wersji 1.0.6 robi wszystko za Ciebie. Jeśli nie masz cichej aktualki to nie wgrywaj LT 3.0 bo nie ma narazie gier wymaganych nowego dasha.

5. Stiffler

Stiffler Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm... Nie mam ihasa. Myslalem ze po przepuszczeniu iso przez abgx wlasnie ten problem zniknie.
    Nie bede mogl grac z dysku, a przez neta da rade? Czy jest autoban?

Wlasnie mam 3 dni wolnego i prawdopobnie to jedyny okres w ktorym bede mial czas zrobic cos z konsola.
    ps. mozecie dac link do lt 3.0 pod liteona (xbox arcade). Nie chcialbym sie pomylic :)

6. psilon

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    odrazu bana nie dostaniesz ale konsola zostanie oflagowana, czyli bedzie w kolejce do bana, rozwiazaniem tego jest kupno nagrywarki iHAS i wypalanie obrazow 100% czyli kopia 1:1

tu pobierzesz nowe LT :MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

LT 3.0 do Twojego napedu jest w folderze : Latest_iXtreme_and_Stock_Firmware_Pack / Firmware > LTPlus-0251-v3.0.bin

7. Grabb

Grabb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, podepnę się trochę pod temat, będę wdzięczny za odpowiedź, spawa ma się tak:

Posiadam LT 2.0, od tej przeróbki, którą przeprowadziłem dość dawno konsola nie przeszła "cichej aktualizacji" wszystkie gry wypalone na nagrywarce Samsunga SH S202N działają bezproblemowo, instalując się na dysku konsoli, chodzi tu o prostą metodę gdyż nie gram na live, konsoli nie podłączam do sieci tylko offline cały czas.
    Po przerobieniu napędu na LT 3.0 żadna gra jeszcze z LT 2.0 nie ruszy tak? Czy pobierane gry LT 3.0 grając tylko offline trzeba będzie nagrywać w inny sposób niż dotychczas gry LT 2.0 ?

Z góry dziękuje za info.

8. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  9. froq83

froq83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Czyli jak mam LT2.0 i przerobie na LT3.0 to gry takie jak forza 4 driver itp(czyli xgd3 i ap2.5) muszę abgx'em nowym przejechać i na nowo wypalić??

10. psilon

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  11. Askatras

Askatras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Czyli jeśli mam LT+3.0 z najnowszym dashem i przepuszczę grę przez abgxa 1.0.6 i wypalę normalną nagrywarką to nie zagram na live i nie zainstaluje gry na dysk np. COD MW3?

12. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie zainstaluje się na dysku i mniejsze bezpieczeństwo na live.

13. Askatras

Askatras Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jelenia Góra
    1)A jeśli będę grać offline na nich i podłącze się do live żeby zagrać na oryginale to nadal jest większe zagrożenie banem ?
    2)Po przywiezieniu xboxa z przeróbki wrzuciłem do napędu COD BO. i wyskoczył mi komunikat płyta nie obsługiwana.Dzieje się tak tylko z cod bo portal 2 chodzi normalnie itp. Co jest ??

14. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  15. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83