1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerabianie obrazu gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez adam107, Kwiecień 4, 2012.

1. adam107

adam107 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam pytanie związanie z przerabianiem obrazu gry otóż jeśli mam grę XGD3 i chcę ją odpalić na lt 2.0 to jakich programów po kolei muszę użyć aby gra zadziałała i jakich wersji programów bo podobno starszy abgx przerabia na lt 2.0 i od jakiej wersji cloncd jest freeware ?? (proszę nie dawać linków ani poradników tylko napisać własnymi słowami w kolejności jakiej i jakie wersje)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rainbowek

Rainbowek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Masz rangę użytkownik - nie pisz w świeżakach, to po pierwsze. Po drugie, idź do sekcji tutoriale.

4. Pavos90

Pavos90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    A po co CloneCD. Wypalaj ImgBurnem, masz chociaż tutka do tego na naszym forum.

Wczytywanie...

Poleć forum