1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie przy uzyciu laptopa Lenovo G780

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez guzer, Luty 23, 2013.

1. guzer

guzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Mam pytanie czy jestem w stanie przerobić moją konsole przy uzyciu Laptopwa Lenovo g780 wersja 16gb RAMU

Pytam, gdyż zwykły PC mi się zjarał i byłem zmuszony kupic cos nowego i tym razem wybralem laptopa

Dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Przerabianie przy uzyciu laptopa Lenovo G780

Jak kupisz x360usb pro lub lizarda to tak.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. guzer

guzer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki Dexter i tylko w ten sposób? nie ma innego ?

Pozdrawiam

5. maker3

maker3 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    72
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A jaka to konsola? Z jakim napędem?

Możesz wyjąć dysk i podpiąć napęd pod wolny port SATA. Napęd przerobisz z systemu odpalonego przez USB.

Będziesz potrzebować taki kabel.
    Przedłużacz SATA 7PIN+ZASIL. 15PIN 20CM (3043966648) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Na zdjęciu widać, że zasilanie ma 5 kabelków, więc mamy tam także 3,3V (często występują okrojone SATA z 12V i 5V). Jeśli jesteś majsterkowiczem, to mógłbyś go wykorzystać do zasilania napędu.

Jeśli masz dwie lewe ręce to kupujesz coś takiego: PRZEDŁUŻACZ SATA DATA M/F 0,5M (3030615200) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    Oraz USB Probe do zasilania napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum