Przerabianie xbox 360 - co jaki czas trzeba ponownie przerabiać ?

radek8_85

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Jak w temacie. Z tego co się dowiedziałem to żeby móc cały czas grać we wszystkie gry (stare i nowe) to trzeba co jakiś czas przerabiać na nowo konsolę. Czy to prawda, jak tak to co jaki czas trzeba przerabiać ?
 

Dante41k

Użytkownik
Użytkownik
Jak wyjdzie nowy LT to sobie robisz flash i tyle. To 15 minut roboty jeśli masz już sczytany klucz napędu. Niektórzy do dzisiaj jadą na LT 2.0 pomimo, że od dość dawna dostępny jest 3.0. Przeróbka RGH jest na stałe. Później nic już nie musisz robić dalej.
 

radek8_85

Użytkownik
Użytkownik
A mam jeszcze pytanie:
Czy wiadomo coś o przeróbkach slimów po sierpniu 2011. Na allegro znalazłem fajne zestawy ale z listopada 2012. Czy te konsole będą wogóle przerabialne ? Bo to już póltora roku licząc od tego sierpnia 2011.
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Będą,nowe LTU jest w testach. Może na święta będzie prezent. ; )
 

desupl

Użytkownik
Użytkownik
A skad masz takie info? :p
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Odp: Przerabianie xbox 360 - co jaki czas trzeba ponownie przerabiać ?

Na święta nie bedzie na pewno. Tx musi dostarczyc pcb do sklepow, czas miedzy świętami bardzo ciezki w realizacji. Wspomnijmy o koszcie przerobki 300-400zł

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk
 

radek8_85

Użytkownik
Użytkownik
Aha, ok. Dzięki. Myślałem, że już nie będzie przeróbki, bo zawsze to było 3-4 miesiące, a tutaj 1,5 roku.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przenoszę do LT.
 

radek8_85

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze jedno pytanie, tak z ciekawości. Czy jest coś wogóle robione w sprawie możliwości przeróbki slim'ów ? Przecież prze tak długi czas to można spokojnie zrobić od podstaw nowy napęd do konsoli. Od zawsze było, i do teraz też tak myślałem, że zawsze konsola była identyczna (porównując ten sam model). Ale okazuje się, że to już jest przeszłość, coraz bardziej przypomina to komputery. Niedługo będą gadki typu: Jaką masz konsolę ? Xboxa 360, ale to (taka i taka wersja), więc wiesz... :( Pytam dlatego bo zamierzam kupić xboxa 360 nowego, ale jest z listopada 2012. I jak patrze na różne fora, to od sierpnia 2011 roku nie ma żadnych postępów w tej sprawie. I teraz niewiem czy trzymać tą kaskę i czekać niewiadomo ile, czy pakować ją w nieskończoną skarbonkę - komputer. Chociaż bardzo tego nie chcę.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Przerabianie xbox 360 - co jaki czas trzeba ponownie przerabiać ?

To jest ciągle ta sama konsola, tylko wprowadzają zmiany w płytach główny, normalna rzecz. Przeróbka na rgh jest już dla wszystkich konsol slim. LT będzie niedługo, trzeba będzie wymienić elektronikę w napędzie.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2
 

radek8_85

Użytkownik
Użytkownik
Aha. Myślałem, że wogóle nie można przerobić slimów po sierpniu 2011. A te LT dużo będzie kosztować ?
 

TigraTeam

Banned
Aha. Myślałem, że wogóle nie można przerobić slimów po sierpniu 2011. A te LT dużo będzie kosztować ?
nie mniej niż 300zł
 

radek8_85

Użytkownik
Użytkownik
 

TigraTeam

Banned
 

radek8_85

Użytkownik
Użytkownik
Czytałem inne tematy na temat tego jak będzie prawdopodobnie wyglądać przeróbka tych nowych slimów. Chodzi mi o to, że trzeba będzie te pcb montować/wgrywać (nie znam się na tym). Czy jak wyjdzie nowszy LT to trzeba będzie znowu montować nowe pcb ? Bo coś czytałem, że1 PCB dla 1 klucza, niewiem o co chodzi dlatego pytam.
 

xXmineXx

Świeżak
Świeżak
Siemka dołączam sie do pytania,mam nowego Slima 250gb,co i jak z przeróbka ? słyszałem że już wyszłą przeróbka,dam rade zrobić to w domu ? czy trzeba dac do serwisu ?? :) jezeli dam rade to dajcie jakąs instrukcje :) Wesołych
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
PCB wymieniasz raz... gdyż to które jest w D5S nie da się nic zapisać (przynajmniej na razie).
Jak będziesz wgrywał w przyszłości nowe LTU to nie będziesz musiał już go zmieniać drugi raz.
Co zaś tyczy się pytania xXmineXx to domiemywam że chodzi ci o Slimy które posiadają napęd z D5S lub Hitachi i jeszcze nie ma wypuszczonej do nich przeróbki (jest na razie w fazie TESTOWANIA i pewnie niebawem dopiero wyjdzie).
 

xXmineXx

Świeżak
Świeżak
aa mam pytanko jeszcze,gdzie moge zobaczyc dostępne przeróbki i jaka przeróbka jest na moją konsole..I czy dał by mi ktoś jakąs instrukcje przerobienia mojej konsoli jak wyjdzie przeróbka ? i czy dam rade sam czy nie obejdzie sie bez serwisu.. ?
 

TigraTeam

Banned
Musisz wiedzieć jaki masz naped jak nowy zapewne sie nie da zrobić LT

tutaj możesz sprawdzić

c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks
 

xXmineXx

Świeżak
Świeżak
Konsola z 25.10.2012. jezeli nie da zrobic sie LT to tylko Chip ?
 

Do góry Bottom