1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adsko, Sierpień 12, 2012.

1. adsko

adsko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcę przerobić mojego xboxa ponownie ponieważ po wgraniu nowego dasha wcześniejsza przeróbka się usunęła, więc dokopałem się do napędu mojego klocka. Numer mojego napędu to 74850c, i na tym skończyłem przerabianie ponieważ nie wiem co dalej. Mam zamiar podłączyć napęd do komputera a zasilanie pociągnąć z konsoli tylko nie wiem czy tak można i czy trzeba coś robić na płytce od napędu? Proszę o dokładne informacje ponieważ niezbyt się na tym znam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Wszystko jest ładnie wyjaśnione na forum. Dział lt artykuły, przeróbka lite on

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    i radze daj to komus kto sie zna na tym bo narobisz klopotow tylko

1 osoba to lubi.
  5. adsko

adsko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    barman już za późno, mój napęd nadaje się do śmieci, już przy uruchomieniu konsoli poleciał dymek? A wszystko dobrze podłączone, jakieś przepięcie musiało być:D To teraz, XBOX 360 NAPĘD LITEON 16D2S Gratis Przeróbka LT3.0 (2557344744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. jeżeli to kupie i będzie on przerobiony to jak podłącze do xboxa to ruszy normalnie?

Edit. Wiem że pisaliście w wielu tematach daj do naprawy, lecz mój xbox jest już stary, nie ma dysku, możliwe że napęd no i tak by walnął bo leżał od od roku nie używany i się zasyfił, więc nie żałuję tego że chociaż spróbowałem sam to zrobić niż dać specowi do robienia czegoś takiego. Poza tym myślę nad kupnem nowej konsolki i nie przerabianiem jej:p

6. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie ruszy, żeby wszystko było ok to trzeba wgrać do nowego napędu klucz dvd z tego starego. Jeżeli nie masz klucza to pozostaje odzyskanie go z płyty głównej inaczej żadne gry nie będą działały.

7. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    chyba że pójdzie ze starego napędu klucz odzyskać.Jeżeli nie da się to bardziej ci się opłaca zrobienie RGH w konsoli niż wyciąganie klucza z napędu + nowy napęd

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    Pod warunkiem ze konsola tego warta

Wysyłane z mojego GT-I5700 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum