1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie Xboxa - co i jak?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ziomalek53, Grudzień 24, 2012.

1. Ziomalek53

Ziomalek53 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam.

Chcę sobie kupić Xboxa i czytam o przerobieniu LT 3.0+, ale nie mogę się w tym wszystkim połapać. Oto moje kilka pytań:
    - Jaką konsolę kupić? Na co zwracać uwagę? Interesuje mnie konsola z Kinectem.
    - Jak zrobić i co jest potrzebne do LT 3.0+?
    - Czy jest potrzebny specjalny napęd do nagrywania gier pod LT 3.0+? Jeśli tak to jaki?
    - Czy można przerobić jakimś innym sposobem żeby np. podłączając dysk grać w piraty, a przy odłączonym grać w oryginały przez xlive?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Kup konsolę produkowaną do sierpnia 2011, na późniejszej są napędy na których nie zrobisz LT+. Sam tego raczej nie zrobisz, nie masz doświadczenia. Zrobienie LT+ na slimie to ok. 70 zł. Nie próbuj sam flashować napędu, nie ma to sensu. Jeśli chcesz grać na XBL to musisz kupić nagrywarkę LiteOn Ihas 124B (koszt ok. 70 zł) i wgrać do niej odpowiednie oprogramowanie. Na zwykłej nagrywarce gry nagrywają się tylko w 97%, na Ihasie w 100%, co daje ci mniejszą szansę na bana. Są także gry których bez Ihasa nie nagrasz np. Fifa 13, Forza 4. Odpalanie gier z dysku jest możliwe tylko przy przeróbce RGH, jednak jeśli ją zrobisz, po podłączeniu do XBL dostaniesz BANA, więc nie , nie da się. Lepiej łączyć się z XBL z samym flashem napędu, ponieważ LT+ 3.0 jest praktycznie nie wykrywalny, a fali banów za LT nie było od 2009 roku.

4. max123max

max123max Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Musisz zwrócić na model konsoli:
    - Jeżeli chcesz kupić fata, to kupuj jasper
    - Jeżeli chcesz kupić slima, kup kosnole wyprodukowaną do sierpnia 2011 ( jedyne, które da się przerobić na LT3.0 z slimek )

Starszych modeli nie ma sensu kupować ponieważ często się psują a np takie jaspery są prawie niezawodne...
    Do LT3.0 konsole, które wymieniłem powyżej. Jak kolega wyżej napisał, nie próbuj niczego sam robić, bo możesz coś rozwalić. Lepiej dać komuś, kto się zna.

Można wypalać na zwykłych, ale może się źle nagrać i nie nagrasz gier XGD3 tak jak powinny... A niektórych gier wcale nie wypalisz. Więc lepiej zainwestować w LiteOn iHas x24B i wgrać custromowy firmware. Wtedy wypalisz cały obraz XGD3 na płytę ( tak nagrywa się max bodajże 97%. ).

Gry można odpalać z dysku, jednakże musisz je wcześniej zainstalować z poziomu konsoli ( pamiętaj, żeby zainstalować XGD3 musisz je wypalić nagrywarką, którą wymieniłem powyżej ).

Wiedz, że jeżeli przerobisz konsole i nawet grając online na oryginałach i tak możesz wychapać bana. Jednakże wypalając iHasem raczej są niewielkie szanse na to :) Więc, albo gra online na oryginałach i nieprzerobionej konsoli lub gra na piratach.

Do wypalania gier polecam płyty verabim ( 4-5zł/sztuka ) lub platinium ( ok 2zł/sztuka)

5. Ziomalek53

Ziomalek53 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Ale gdy coś pójdzie nie tak to do wymiany jest tylko napęd, tak? Z tego co widziałem to nie jest to trudne.

Rozumiem że na pudełku można sprawdzić z którego miesiąca jest konsola?

I ostatnie pytanie: czy trudno jest wgrać cf do LiteOna iHas?

EDIT: A jeżeli kupię konsolę z lt 3.0+ (np. Allegro.pl) i będę miał klucz napędu będzie łatwo przerobić ją samemu w przyszłości na nowszy lt?\

6. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Odp: Przerabianie Xboxa - co i jak?

Trudne nie jest jak masz z czym do tego podejść.zwłaszcza sprawa dotyczy slima.

Możesz,na opakowaniu jest numer seryjny.

Bardzo łatwo.

Jak masz klucz(w slimie trochę inaczej to wygląda) to wszystko idzie bez problemu samemu zrobić jeżeli ten Dvdkey jest ok.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum