1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabianie Xboxa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez matryks, Sierpień 8, 2009.

1. matryks

matryks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie wiem czy dobry dzial , ale moze ktos tu jest z tarnowa , dębicy lub okolic , ktory umie przerabiac.Jbw to pw.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gierlos

Gierlos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    hmm a szukałeś na giełdzie?
    Tam raczej sie to powinno napisać niż w dziale dla świeżaków.

4. zary

zary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wałbrzych
  5. matryks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Niestety ten gostek duzo czasu przebywa na slasku , i zadko kiedy jest w tarnowie ,w dodaku ma drogo , czekam na inne propozycje.

6. matryks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Akurat jesli chodzi o doradzaniu w kupnie to cos wiem , bo w ostatnim czasie przejrzałem setki ofert i to nie ma nic w wspolnego z przerabianiem.Pozatym , chcesz wcisnac ludzia konsole z 2006 , roku za 500 zl , bez pada , bez plomb, bez hdmi , bez dysku , stary flash , totalnie sie nie oplaca.

Wczytywanie...

Poleć forum