1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerabiany xbox z najnowszym softem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jezus666, Wrzesień 11, 2011.

1. jezus666

jezus666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

U mnie w domu od 1,5 roku stoi xbox arcade. Zostawil go u mnie wuj ktory do dzisiaj do nie zabral. Konsole kupil nowa, z tym, ze na samym starcie ja przerobil. Sporo gralem offline w rozne tytuly na pirackich plytach. Jakos w wakacje pozyczylem od kumpla najnowszego Mortala, ktory to potrzebowal update softa w xboxie, sciagnalem z internetu najnowsza wersje i zainstalowalem, nie wiedzac ze ona blokuje granie na piratach;)
    Ostatnio nabralem ochote na gre online, i tu tkwi problem. Czy jak kupie sobie oryginalna gre i bede gral tylko w nia(no bo w sumie w piraty i tak juz nie moge...) to moge dostac bana? Albo jak bardzo jest to prawdopodobne i jak zmniejszyc to ryzyko?

pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    raczej bana nie dostaniesz bo usunelo przerobka za nia jest ban i nie laczyles sie z live to nie powines dostac.i zeby grac online w mk musisz miec online pass ktory dziala tylko z jednym kontem ktory jest z opakowania orginalu podany lub sobie kupisz z allegro a druga rzecz musisz miec wykupionego golda chyba ze masz nie laczona konsole z live to masz 3miechy golda free. jak chcesz zmiejszyc nie przerabiaj graj na orginalach

4. jezus666

jezus666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ufffffff to sie ciesze....w najblizszych dniach kupuje router i heja

nastepna sprawa:
    Jaka strzelanka na live obecnie polecacie? Zawsze mi sie podobal Bad Company 2 ale od jego premiery juz troche minelo a ja nie jestem teraz w temacie nowosci.

I jak to jest z tymi darmowymi miesiacami live? Mam na konsoli stworzone 2 profile, ktore sa od dawien dawna. Nadal mam te darmowe miesiace?

5. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    black ops plus dokupic dcl bc 2 lub czekac na bc3. wszystko zalezy czy ktos zakladal konto tylko dla offline czy online jak sie polaczysz, to zobaczysz czy bedzie pisalo ze masz dokonczyc konfiguracje czy bedzie pisalo ze xbox live free. na free nie mozna grac sciagac dema i kupowac dcl. i musisz dokupic sobie zdrapki golda sa na 48h,1miesiac,3,miesiace,6 i 12 sa takie na allegro i takie w sklepie ale ciezko dostac lub mozna dokupic online z pozycji live

6. jezus666

jezus666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a nie przeszkadza to, ze na starym koncie bede mial 6k punktow z achivow zdobytych na piratach?

7. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    nie ma znaczenia. ban jest za przerobke lub flage lub wchodzenie na live z gra przed premiera albo lub na profil ban za nonjtag.ms tak dobrze nie ma zeby sprawdzic czy zdobyles offline te archwienty i punkty na piratach czy orginalach:)

8. jezus666

jezus666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a tak btw, te punkty mozna na cos wymieniac czy sa dla lansu?

9. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    [offtop]to przerób sobie profil horizionem, odblokuj pare achi i sie przekonaj :D

10. onix212

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    punkty masz dla siebie jako profilu nic za nie kupisz i dla szpanu przed innymi,musisz sobie sam dokupic punkt od ms points.a za nie dcl obrazki i inne *******y. i bana mozesz dostac za kogos co na niej juz gral na przerobce kiedys tam online .jak nie byla nigdy laczonona online i teraz usunelo przerobke wiec jako orginalna jest traktowana i szans bana nie powino byc za nie przerobiona i na orginalach

Wczytywanie...

Poleć forum