1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerażające Layers of Fear otrzymało klimatyczny zwiastun. Twórcy zapowiadają premierę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 10, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W przyszłym tygodniu zadebiutuje przerażająca opowieść przygotowana przez Bloober Team. Twórcy z Krakowa postanowili zapowiedzieć swoją przygodę nowym zwiastunem, który pobudza zainteresowanie.

Brawl nie był najlepszą produkcją przygotowaną przez polskich deweloperów, ale na szczęście najnowsza pozycja Bloober Team zapowiada się dużo lepiej. Studio wzięło na warsztat horror, w którym gracze poznają opowieść obłąkanego malarza. Artysta podczas poznawania historii będzie odkrywał tajemnicze zakamarki swojego domu.

Gra początkowo znajdowała się w programie Wczesnego Dostępu na Steam oraz Xbox Live i pierwsze opinie są bardzo pozytywne. Gracze oraz dziennikarze zachwalają gęstą atmosferę i przedstawienie samego malarstwa.

Dzisiaj możemy spojrzeć na nowy zwiastun i nawet ten krótki materiał jest obładowany ciekawymi scenami. Widać, że autorzy brną w swoją mroczną koncepcję, którą mogliśmy zobaczyć już na pierwszych materiałach.

Layers of Fear w przyszłym tygodniu zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Szykujecie się? ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mad_d2

mad_d2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Brałem udział w Preview program na xbox one ciekawe czy bede musiał jeszcze raz wykupic grę czy dostane jakis rabat na zakup. gra podobno ma oscylować w cenie mnie niz 100zł a za grę w fazie testowej zapłaciłem 59zł no ale pewnie to wszyctko sie wyjaści w nastepnym tygodniu po oficjalnej premierze. No ale pozatym to mega sie ciesze z tej premiery gra naprawdę mi sie bardzo podoba nigdy wczesniej w cos takiego nie grałem i chwale produkcję do każdego hehe :p

4. TeramitzuOne

TeramitzuOne Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    225
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    LDZ
    Jak kupiłeś preview to już nic nie musisz płacić. W następnym tygodniu otrzymasz update do pełnej, finalnej wersji.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum