1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przeró%^&$a xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bojesieludzi, Grudzień 30, 2010.

1. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam wszystkich bardzo serdecznie jestem nowy na tym forum. Trochę szukałem czytałem na temat przerobie&%#$ konsolki. I chciałem się was spytać o kilka rzeczy. Jak po przerobieni* xboxa chronić się przed banem na live? Jaką polecicie nagrywarkę bo ta w komputerze którą posiadam to jakiś gniot (może być zewnętrzna) czy nie będę miał problemów natury technicznej po flashu napędu oraz czy bezproblemowo będę mógł grać na kopiach w najnowsze tytuły? Jestem zielony w te klocki a w internecie strasznie mieszane opinie są.

2. Lotnik421 Xbox One

3. szelka_512

szelka_512 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam nowego forumowicza.Jak miło , że nasze grono zwoleników X360 i Xbox'a się powiększa;)
    Ale do rzeczy hihi;)
    Żeby chronić się przed banem na xbox liive najlepiej mieć wgrany w napędzie ixtreme LT+1.1 , i mieć dobrze przygotowany obraz gry do nagrania takie gierki w np CloneCD lub ImgBurn.;)

Ja bym Ci polecał Pioniera .;)Ja osobiście wszytskie gry (a wypaliłem już ich z 20 ) napędem Samsung S084 .Nagrywa dobrze , bez błędów itp.Nagrywam nią ponieważ mam notebook'a NC 10 i dostałem go w prezencie.;]Koszt takie nagrywarki to około 180 zł.
    Co do "błędów natury technicznej "to ja mam LT 1.1 i od 3 miesięców tylko raz moje oczy ujrzały "Odtwórz DVD" zamiast zwykłego "Zagraj w Grę" np Metro 2033.;)Ale tak po za tym jeżeli przeróbka jest dobrze zrobiona to nic się nie będzie robić.;)Nawet nie jestem pewny , czy to "Odtórz DVD" nie pojawiło się od tak sobie , jak każdy system i sprzęt ma czasami jakiś błąd czy coś , jak np u PC zawieszanie się.;)
    Żeby grać w najnowsze tytuły musisz posiadać LT+ lub LT+1.1.

Pozdro i mam nadzieję , że chodź trochę pomogłem.;)

4. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    To slabo szukales bo takich etmatow dziennie powstaje...z 10...
    WEJDZ
    Nagrywarka musi jedynie nagrywac plyty DL
    Najnowsze oprogramowanie - najnowsze tytuly...

5. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Okej słuchajcie mogę mieć do was jeszcze jedno pytanko. Tym razem chodziło by mi o wycene 12 oryginalnych gierek
    Battlefield: Bad Company 2
    Midnight Club Los Angeles
    Pure
    Lego Batman
    Forza Motorsport 3
    Fifa street 3
    Call Of Duty Modern Warfare 2
    Red Dead Redemption
    The Saboteur
    Dirt 2
    GTA IV

6. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Popatrz na allegro po ile chodzą nowe i odejmij ze 20% za to że są używane oraz za stan/uszkodzenia

7. xbit

xbit Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Myślę że od 40-60zł każda :)

8. dybens

dybens Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Trzebinia
    Battlefield: Bad company 2 - nówka okolo 70-90 zł o ile sie nie myle
    Pure i Lego Batman sprzedają w zestawie a tanie gry wiec do 30 zł zdobędziesz na allegro.
    Forze można nawet znaleźć za 90 zł z przesyłka oczywście.
    COD:MW 2 cos około chyba 100 zł ale nie jestem pewien, a reszty cen nie znam :)

9. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A powiedzcie mi jak działają te zewnętrzne nagrywarki? Czy opłaca się coś takiego zakupić czy lepiej kupić taką zwykłą? A i jeszcze jedną o jaką najlepiej prosić przeróbkę przerabiając konsolę? Czy jest jakiś wybór softów? i skąd zasysacie gry? :)

10. twix2508

twix2508 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nagrywarka zewnętrzna działa tak jak wewnętrzna tylko, że jest na zewnątrz. . ja bym brał zwykłą ponieważ jest tańsza.

11. Pawel80900

Pawel80900 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    GTA IV używka już za 50zł możesz mieć
    Lego batman i pure widziałem kiedyś nówkę za 44zł, więc używka możesz zapewne tanio kupić ;p

12. bojesieludzi

bojesieludzi Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tyle że ja te gierki mam na sprzedaż :) Aaa i jeszcze dodatkowo Test Drive Unlimited i Nowy NFS :)

Wczytywanie...

Poleć forum