Przerobić czy nie przerobić ???

Kto jest za przerabianiem xboxa 360 a kto nie????
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
To jest sprawa indywidualna. Główny powód za przerobieniem to praktycznie darmowe gry które można pobrać i nagrać na płytkę za 5zł. A nie przerabianie to głównie to ,że ludzie chcą grać live.
 

D@niel808

Użytkownik
Użytkownik
Ja przerobiłem i żałuje bo nie używam xbox live.Lepiej grać na oryginałach i nie bać się o bana. Ja będę zamieniał mojego przerobionego na slima.
 

Wolus

Użytkownik
Użytkownik
Ja przerobiłem i żałuje bo nie używam xbox live.Lepiej grać na oryginałach i nie bać się o bana. Ja będę zamieniał mojego przerobionego na slima.
Ale jeśli masz iXtreme LT 1.1 to możesz grać normalnie i nie bać się o bana. Co najwyżej rozglądać się po necie czy ktoś już nie dostał.
 

scooter10

Świeżak
Świeżak
ja jestem za
 

patryk4150

Użytkownik
Użytkownik
Absolutnie nie! To pytanie zostać złodziejem czy nie ?

1. Masz spokój (ban)
2. Zero zabawy w płyty
3. Jak stać na konsole to i o grach trzeba było pomyśleć
4. Xbox Live
 

CrypearL

Użytkownik
Użytkownik
Również jestem przeciwny piraceniu, trzymanie na półkach oryginalnych gier to czysta przyjemność, granie w multi przedłuża czas eksploatowania tytułu, poza tym jest gwarancja i nie trzeba się martwić żadnymi banami itp. Poza tym nie trzeba się bawić w ściąganie i nagrywanie. Jeśli kupi się w ciągu miesiąca 2 gry to też chyba nie jest duży wydatek, a satysfakcja z kolejnego tytułu do kolekcji jest bezcenna :)
 

DeltaChris2402

Użytkownik
Użytkownik
Nie przerabiaj, fajnie jest mieć własną kolekcje gier, na które możesz w każdej chwili spojrzeć :)
 

ProEloHajter

Użytkownik
Użytkownik
Ja nie przerobiłem bo lubię kolekcjonować .. A tak serio to nie umiem grać bez gadania przez hs do ziomków :p i dlatego Oryginals Only :F
 

mickub

Użytkownik
Użytkownik
Zależy na czym bardziej ci zależy, jeżeli chcesz grać i sięgać po wszystkie nowości to przerób...
Natomiast jeżeli zależy ci na bezpiecznej rozgrywce sieciowej (1.1 "tylko" na chwile obecna zapewnia gre na necie) oraz kolekcji dobrych tytułów to doradzam pozostać po "dobrej stronie mocy", i dać zarobić wydawcą.

A z drugiej strony zwykle bywa tak że osoba która przerabia konsole i ma mnóstwo gier nie ma w co grać, bo to głupie, to nudne itd. A potem leżą stosy płytek w które zagrałeś raptem 2/3 razy.

W sytuacji gdzie wydajesz już pieniądze zapracowaną swoją/rodziców pracą to już inaczej do tego podchodzisz, ma wtedy miejsce zazwyczaj "zakup kontrolowany", bierzesz dobry tytuł i wyduszasz z niego szóste soki. No i w późniejszym okresie śliczna kolekcja oryginałów które przeszedłeś <-- to jest dopiero coś :)
 

fake4r

Użytkownik
Użytkownik
Niektórzy wolą kolekcjonować, inni wolą grać.
Odpowiedź jest prosta:
Jeżeli nie masz pieniędzy na gry i nie będziesz grał na live to przerób.
Jeżeli masz pieniądze na gry i będziesz używał live, no to wiadomo.
 

Do góry Bottom