Przerobić

Maly1920

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie opłaca mi się przerabiać Xbox'a Elite ?. Na początku miałem zamiar nie przerabiać bo na allegro idzie tanio gierki złapać starsze, lecz fakt ze w COD'a MW2 zagram przyjmijmy za 3miechy jak stanieje to trochę przeraża. :D
 

Zernat

Użytkownik
Użytkownik
Pomyśl że może poczekasz z kupnem CoD'a albo dozbierasz trochę. A po przerobieniu będziesz miał za darmo ale najpierw musisz ściągnąć prawidłowo nagrać mieć odpowiednie płyty czasem nagrywa się po kilka razy jak coś nie pójdzie a to kolejne płyty które trochę kosztują. Trzeba mieć odpowiednią nagrywarkę. No i po banie nie pograsz ani na Xbox live czyli jakieś 50 % zabawy ani nie dossasz już żadnych UPDATE ani na inne gry ani takich zwykłych od M$ wszystko jasne ?
 

MadMax2000

Użytkownik
Użytkownik
Co to za pytanie? Jeśli grasz dużo online to sugerowałbym nie przerabiac bo banik moment poleci, jeśli grasz offline to pewnie ze przerobic. Gierki za free ciagniesz i to same nowosci i nie przejmujesz sie cena gierki. Konto rapida i polecial.
 

FireBall

Użytkownik
Użytkownik
nie przerabiaj, live to potega, ja przerobilem i zaluje, teraz czekam az przyjdzie nowy xbox
 

ark16

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno się opłaca, bo za przeróbkę zapłacisz dajmy na to 100zł, a oryginalna gierka troszkę starsza kosztuje 50-100zł a jakaś premierowa ok. 200zł. Ale wtedy nie pograsz sobie w multiplayera ( przynajmniej przez XBL bo banik czeka :p ) Ja tam nie przerabiam i nie mam takiego zamiaru..
 

Kura

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak kolega wyżej powiedział offline - przerabiaj, online nie przerabiaj. Ja osobiście przerobiłem i nie żałuje gram w same nowości za free. Jednak tylko offline. Sam musisz podjąć decyzje jedno albo drugie.
 

Maly1920

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy przeróbka zwiększa awaryjność Xbox'a ?
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie
 

Maly1920

Użytkownik
Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie czy po przeróbce gry z twardego wymagają dalej płyty ? :p
 

ark16

Użytkownik
Użytkownik
Tak
 

Maly1920

Użytkownik
Użytkownik
Dobra temat można zamknąć. Dziękuje za wszystkie odpowiedzi :yeye:
 

Do góry Bottom