1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobic ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ciumciok, Grudzień 23, 2011.

1. ciumciok

ciumciok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam xbox360 arade i mam zamiar ja przerobić. I mam pare pytań:
    1. Gdy nie będę miał podłączonego xbox'a do internetu nie dostane bana ?
    2. Jak będę miał przerobionego xboxa'a będę mógł grac w oryginalne gry bez zagorzenia ze dostane bana ? (bez podłączenia do internetu, tylko singel, bez multiplayera)
    3. Ile kosztuje przeróbka?

2. Lotnik421 Xbox One

3. xfanx

xfanx Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    1. Nie dostaniesz bana.
    2. Będziesz mógł.
    3. Różnie, od 30 do 100zł. Na forum są poradniki jak samemu przerobić. Poszukaj

4. Kakashi

Kakashi Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Śląsk
    1)jak chcesz grać na lt kiedyś tam i tak dostaniesz i teraz jest nie zalecane łączenie się z live aż nie wyjdzie lt 3.0 bo się załąpiesz na cicha aktualizacje i nici z grania w gry xgd3
    2)ban jest za lt nie gry jakie tam używasz(ban tylko z live może być)offline nie dostaniesz go
    3)około 100zl ale zależy jaki napęd i jak ktoś ceni swoją prace a do flasha fat nie trzeba być eletronikiem nawet

Wczytywanie...

Poleć forum