1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobiene konsoli x360 z USA

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bzyk1987, Styczeń 7, 2016.

1. bzyk1987

bzyk1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie!

Jestem tu nowy i mam pewne pytanie. Mianowicie posiadam starego x360 kupionego w usa w 2008 roku (podajrze jasper czy coś takiego). konsola się zepsuła miałem błąd e 73, ale to już naprawione. Konsola była przerobiona, ma napęd lite-on i została niedawno podłączona do neta, użytkownik ściągnął aktualizację i przeróbka się zlikwidowała. potrzebuje informacji czy należy konole oddać do serwisu, żeby ktoś to przerobił, czy wystarczy wgrać jakieś oprogramowanie (w końcu jak była przerabiana to przy napędzie już grzebano), no i jak jest możliwość dogrania oprogramowania to w jaki sposób to zrobić? może ma ktoś jakiś link albo coś. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Corona

Corona Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Myślę, że przeróbka napędu mogła zostać usunięta w trakcie instalowania aktualizacji, czeka Cie ponowne wgranie firmware do napędu.
    Pamiętaj , że mając przerobioną konsole masz większe prawdopodobieństwo złapania bana !

4. bzyk1987

bzyk1987 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No to mnie nie pocieszyłeś. Wiem o banach i takie tam ale nie bede konsoli do neta uzywal na codzien mam xone wiec looz. Ale jak tak mowisz ze w domu tylko na wgraniu bez dodatkowgo sprzetu sie nie da to lipa 36p trzeba bedzie sobie odlozyc. A przerobka potrzebna bo tam jest system ntsc a gry ciezko dostac w polsce a nie wszystko jest RF

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1242
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Bany to legenda gdyby coś się działo to na tym forum od razu by wrzało.

6. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Kolego banów nie było od 2011 roku jak nie prędzej wiec nie wprowadzaj w błąd co do pytania na spokojnie możesz oddać konsole do serwisu by Ci od nowa wgrali lt do napędu lub też możesz zrobić sobie rgh jeżeli nie grasz na necie to druga opcja jest bardziej opłacalna

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Ostatnia edycja: Styczeń 7, 2016
  7. fifi88

fifi88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bielawa
    Jak masz amerykanska konsole to przeróbka napędu nie spowoduje że będziesz mógł odpalać gry PAL. Jedyne rozwiązanie dla Ciebie to rgh zeby grać na PAL.

Wczytywanie...

Poleć forum