1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie Dysku pod Xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez oski121, Wrzesień 16, 2013.

1. oski121

oski121 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna
    Witam gdzieś na jakimś innym Angielsko-Języcznym Forum doczytałem się tego że gdy przerobimy Dysk Zewnętrzny na Fata np.(120gb) zostanie nam jedynie 32 Gb Wolnego miejsca jest to Prawda czy Brednia wyssana z Palca ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
  4. Barkaley

Barkaley Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Włocławek
    To dziwne ja mam przerobiony dysk 1tb na fat32 bo inaczej konsola by go nie widziała a jakoś mam normalnie wolne miejsce tak jak powinno być a nie tylko 32gb

5. Krycha1987

Krycha1987 Banned

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie przerabianie tylko dostosowanie pod konsolą. Przerobić tylko można pewne modele dysków zmieniając im firmware.

M$ dał to tylko dla tego że niektóre gry trzeba instalować by uruchomić.

Ps. Czy ci chodzi o instalowanie gier na tym dysku czy chcesz sobie film odpalić z dysku na konsoli ? sprawa się ma ta k że konsola robi z dysku partycję FAT i wydzieli 32GB na dane a reszta jest oczywiście dostępna na pliki Mp3 czy Filmy.

6. oski121

oski121 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Pszczyna
    @Up dokładnie tak dostosowanie go pod konsole ;) . I też o to żeby gry odpalać prosto z dysku .
    Chodzi mi o zgrywanie Gier na Dysk . Czyli oznacza to że nie mogę mieć dysku 120 Gb Zawalonego grami , Chyba że jest jakiś sposób żeby wydzielić to 120 gb na Gry ?
    @Ps na Allegro widzę jak ludzie sprzedają konsole z Dyskami 1Tb zawalone Grami jak to możliwe skoro możliwe używanie jedynie 32 Gb dla gier jeżeli dobrze rozumiem ?

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    To są konsole z RGH nie z LT. Na RGH wykorzystujesz full HDD.

Wczytywanie...

Poleć forum