1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobienie dysku WD BPVT 320 GB do konsoli FAT

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez haszan1079, Styczeń 25, 2013.

1. haszan1079

haszan1079 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znalazłem tutorial w języku angielskim do przerobienia dysku:
    http://digiex.net/guides-reviews/co...b-sata-drive-work-xbox-360-xbox-360-slim.html
    użyty jest program hddhackr v1.22
    czytelnie opisano krok po kroku tylko nie widzę w tym opisie możliwość dokonania kopi oryginalnego firmware (może został pominięty skrin przez auto). Zastanawia mnie jeszcze jeden komunikat z ostatniego skrina:
    " Now turn off your compter!
    The wait 10 seconds and turn your computer on again.
    The firmware changes are active after this"
    Czy po tym komunikacie muszę zrobić restart kompa i ponownie uruchomić program hddhackr v1.22?
    Znalazłem również nowszą wersje hddhackr v1.3 którą wersje polecacie? Chodzi mi o jak najszybsze przerobienie. Z góry serdeczne dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum