1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie Elite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez universalpl, Styczeń 29, 2012.

1. universalpl

universalpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chciałem się dowiedzieć jak przerobić mojego Xboxa
    Jako iż jestem nowy na forum mogę pisać jedynie tutaj.
    Przeczytałem kilka tematów na tym forum ale nic jednak z nich się konkretnego nie dowiedziałem.
    Prosił bym o radę, czego mam się dowiedzieć, jak to zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    To zależy jaka jest twoja wiedza w zakresie komputerów, jeżeli nikła czyli jesteś zwykłym użytkownikiem nie zagłębiającym się za bardzo w stronę techniczną - w takim wypadku oddaj konsole do przerobienia komuś kto się na tym zna, koszt jest nie zbyt wysoki, około 30 zł, więcej moim zdaniem to już zdzieranie. Pytaj o najnowszą przeróbkę Lt 3.0 dla napędu Lite-On (którego zapewne masz) i Benq. Jeżeli masz napęd Samsunga najnowszą przeróbką na której wszystko działa jest Lt+ 2.01. Jeżeli masz Hitachi to najnowszą przeróbką jest Lt+ 2.0.
    Jeżeli wiesz co nieco o komputerach poczytaj:
    http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%...zyt-klucza-z-wszystkich-liteon%D3w-89475.html
    jeżeli masz inny napęd niż Lite-On to w tamtym dziale masz tematy do każdego rodzaju.

4. universalpl

universalpl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki ;] Może Ty byś mi to zrobił? Bo widzę że z Koszalina jesteś. Zansz kogoś z Kołobrzegu?

5. dymekk208j

dymekk208j Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Ludziom z Kołobrzegu też robię bo mam bardzo dobry układ z kurierem :) Napisz na gadu-gadu to ci wyjaśnię wszystko szczegółowo. GG: 509653.

Wczytywanie...

Poleć forum