Przerobienie formatu God do XeX

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

darekboss

Świeżak
Świeżak
Witam.
Zakładam nowy temat ponieważ szukajka, ani wujek google nie powiedział nic na ten temat. Otóż przerobiłem parę gierek na format god. Obrazy płyt usunąłem. A teraz zaszła potrzeba wgrania spolszczeń, modyfikacji, których w wersji god nie da się zrobić. Znalazłem w google, iż można przerobić xex do god w taki sposób, że z xex tworzy się obraz iso, a później przerabia się go do god w iso2god.
A mnie interesuje odwrotność działania.

Jak ustawić program iso2god aby z plików god utworzyć obraz iso (lub inny program?) ??



PS przepraszam z góry jeśli pytanie już padło na forum, ale nie mogłem odkopać takiego tematu.
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jest programik god2iso, konwertuje niby z GOD do obrazu ISO... ale u mnie był problem ,żeby potem to ISO programem eXiso przerobić do XEX'a.. wywalało jakiś błąd,
więc nie wiem czy jest taka możliwość..
W sumie to też by mi pasowało przerobić gta IV do XEX'a bo bym wgrał spolszczenie.
 

darekboss

Świeżak
Świeżak
Dokładnie mnie też właśnie interesuje wgranie spolszczenia, Tylko szkoda byłoby ściągać znowu tyle gb.. Zaraz poszperam za tym programem, bo to nie jest ten sam którym przerabiałem iso na god? "Iso2God 1.3.6" ?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie ten sam co ISO 2 GOD .
GOD 2 ISO - POBIERZ - spróbuj u siebie i daj znać. pozdr
 

darekboss

Świeżak
Świeżak
Z góry dzięki.
Zaraz zobaczę czy i w moim przypadku próba przerobienia god>iso>xex zakończy się niepowodzeniem.

Na próbę zarzuciłem coś lekkiego, błąd wywaliło w wersji God2Iso v1.0.3, w googlu znalazłem God2Iso v1.0.4 i póki co przerobiło się bez błędu zarówno obraz iso jak i iso na xex. Teraz wgrywam pliki na konsole i zaraz zdam relację czy odpala.


Odpaliło bez żadnego zająknięcia. Tylko pojawił mi się double w skrótach mimo, że usunąłem wersję god. Czy jak przerobie 20 gier to wszystkie skróty w FSD będę musiał usuwać ręcznie?
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Hej, to daj clear data w fsd i ponownie przeskanuj ;)
 

darekboss

Świeżak
Świeżak
Przeróbka koło 25 gier z god do xex zakończona sukcesem. Co do doublów okładek za późno przeczytałem posta. Przeinstalowałem FSD i wszystko wróciło do normy. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc "jabar30". Pozdrawiam Wszystkich X-maniaków :)
 

CSpec

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zamykam...
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom