przerobienie gry problem

Bidzi

Świeżak
Świeżak
Oczytałem się już chyba wszystkiego i albo nie znalazłem albo nie rozumiem... Posiadam na dysku gre (obraz iso i plik dvd ) do ktorej odpalenia potrzebne jest LT 3.0 Ja posiadam rgh i chcialem przerobic to na xex... no i mam problem poniewasz zadne z programow polecanych nie pomagaja mi. Ex iso tworzy tylko pusty folder.. Image browser wogule nie otwiera pliku... Czy da sie to przerobić ?Pomocy
 

Pawlak57

Świeżak
Świeżak
Spróbuj programu Xbox Backup Creator. Po odpaleniu programu wejdź w zakładkę Image Tools a potem Image Browser. Następnie z zakładni file wybierz plik .iso. Program przerobi go na .xex.
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Przerób na GOD programem iso2god
Poradnik: 1. Ściągamy i instalujemy program ISO2GOD dostępny TUTAJ

2. Po uruchomieniu programu naszym oczom ukaże się okno programu.



3. Na początek zajmiemy się konfiguracja. Klikamy 1. Settings



Klikamy 2. Browse i wybieramy katalog w którym będą przechowywane gry w formacie GOD. Jeżeli konsola jest podłączona do sieci lokalnej włączamy obsługę FTP 3. Enable. Wpisujemy adres IP konsoli, nazwa użytkownika, hasło i port pozostaje bez zmian. Aby poznać adres IP wystarczy odpalić Freestyle Dash i kliknąć prawą gałkę. Adres IP pojawi się w lewym dolnym rogu ekranu. Resztę opcji ustawiamy jak na załączonym obrazku. Na koniec potwierdzamy nasze ustawienia klikając 4. Save Changes.

Czas na dodanie obrazu ISO. Klikamy 5. Add ISO


Klikamy 6. Browse i wybieramy obraz gry który wcześniej zrobiliśmy ze swojej oryginalnej płyty. Po chwili program wykryje co to za gra i uzupełni informacje w zakładce Title Detail. Dodajemy obraz klikajac 7. Add ISO


W oknie programu pojawią się informacje o grze którą właśnie dodaliśmy. Pozostaje nam kliknąć 8. Convert i poczekać kilkanaście minut na przerobienie obrazu ISO na format GOD.

W przypadku skorzystania z opcji FTP po przerobieniu obrazu zostanie on automatycznie wysłany do naszej konsoli. Trwa to kolejne kilkanaście minut po czym możemy już grać w naszą grę.

eżeli konsola nie jest podłączona do sieci lokalnej pozostaje nam skopiować przerobioną grę znajdującą się w katalogu który ustawiliśmy w punkcie 2 na dysk wewnętrzny konsoli (Hdd1:\Content\0000000000000000\) przy użyciu pendrivea lub dysku zewnętrznego.
 

Bidzi

Świeżak
Świeżak
Jak biore image browser to wyskakuje bląd unable to determine xbox disk type po kliknieciu ok i wybraniu obrazu wyskakuje ze system nie moze odnaleźc określonej sciezki... Da sie cos z tym zrobić ?
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Jak biore image browser to wyskakuje bląd unable to determine xbox disk type po kliknieciu ok i wybraniu obrazu wyskakuje ze system nie moze odnaleźc określonej sciezki... Da sie cos z tym zrobić ?
Da się, weź moim sposobem!
 

kali2114

Świeżak
Świeżak
A jak mam taki problem, a chce wyciągnąć content to co mam zrobić?
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
A jak mam taki problem, a chce wyciągnąć content to co mam zrobić?
exiso-GUI.exe
albo
Xbox Image Browser.exe
 

kali2114

Świeżak
Świeżak
Jak biore image browser to wyskakuje bląd unable to determine xbox disk type
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
Jak biore image browser to wyskakuje bląd unable to determine xbox disk type
to w takim razie stawiam na uszkodzone ISO
 

kali2114

Świeżak
Świeżak
ale iso2god działa
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
ale iso2god działa
czy jest to obraz gry z Xbox 360 ? Czy Original Xbox ?

Czy Image Browser odpalasz jako ADMIN? Sprawdź czy obraz ma atrybutu READ ONLY.
 

kali2114

Świeżak
Świeżak
na iso2god jest could not locate default.xex or default.xbe wczesniej pomyliłem plyty ^^
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
napisz jaki tytuł gry - czy to jest gra pod X360 ?
 

jojo46

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nir jestem specem ale skoro ma lt 3.0 to czemu przerabia na xex? Skoro trzeba to wypalic. Pytanko czy ma rgh
 

kali2114

Świeżak
Świeżak
chodzi o skyrima, sciagnalem z torrentów obrazy plyt, pierwsza plytka w xbox browser idzie, przy drugiej wyzej wspomniany problem.
tak mam rgh dlatego chce to wrzucic na dysk :>
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
przepuść ten drugi dysk prez ABGX i wrzuć kompletny screenshot.
 

Do góry Bottom