1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie IHAS'a

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez Arex962, Wrzesień 22, 2014.

1. Arex962

Arex962 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zagórzany
    Witam , czy jak przerobie nagrywarkę z tego linku X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl i z tych plików to w 100% nagra mi się gra XGD3 pod LT+3.0 i można z taką kopią grać na Xbox Live ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Thexamx

Thexamx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Masz rev b?

4. lisek88

lisek88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
    Jak masz nagrywarke wersje 124B to tak Ja przerabiałem wedlug tej instrukcji i smigaja gry az milo

5. etcyco

etcyco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    czy jeśli zakupie ta nagrywarkę
    Nagrywarka wewnętrzna DVD Lite-On iHAS122-14 SATA (4616128963) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

to będe mógł ją przerobić i nagrywac normalnie na verbatimy? Jeśli tak to prosze o link jak sflashowac ten naped, do tej pory miałem 124b ale mi się zepsuła i szczerze powiedziawszy nie mam czasu na czytanie forum, bo tylko praca dom, praca dom, jak ktoś by pomógł to byłbym wdzieczny, ewentualnie inna tania nagrywarke i instrukcje do flashu,
    pozdrawiam

6. lisek88

lisek88 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    kielce
  7. Thexamx

Thexamx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z pomocą burnermax payload tool, wypalisz na verbatimach

8. Cortezo

Cortezo Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ziemia
    Odradzam tą wyżej wymienioną nagrywarkę, sprzedawca sprzedaje IHAS rewizję E, która ma g**niany chip mediatek, sam od niego kupiłem i 10 płyt w koszu, nawet jak nagrywałem według jego instrukcji, zwróciłem ten szajs i kupił PRAWDZIWĄ REWIZJĘ B i na chwilę obecną wszystkie gry nagrały się w 100%

9. czary2mary

czary2mary Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Do tego cena z "kosmosu" jak za rewizję E\EU którą można wszędzie kupić za ~50~~60zł--aukcja tak zrobiona żeby jak najwięcej osób uwierzyło że kupuje rewizję B -ale gość któryś już raz tak robi -dostanie trochę negatywów \zgłoszeń nie zgodnej sprzedaży -wtedy zawiesza \zawiesza mu Allegro konto i zaczyna zabawę od nowa na nowym profilu!!!!

10. etcyco

etcyco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To może wysłałby ktoś linka jaką kupić i nie musi być to rewizja b, miałem b to padl laser, obojętnie jaka nagrywarka aby po sflashowaniu nagrywała prawidlowo plyty, i odrazu najlepiej link do flashu tego modelu,
    pozdro

11. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Rev Eu kupisz jeszcze chyba w sklepie cena od 50 (paytools+tylko verbatimy), a rev b na allegro jest pełno i pisze ,że to jest rev b cena od 150zl (burnmax+wszystkie dostepne na rynku nośniki).

12. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    rev b to stare zlomy za które zycza sobie około 150zł! Ludzie.. lepiej zaplacic mniej tj. 50-60zł za rewizje E/EU i nagrywac na nowym sprzecie z 2 letnia gwarancja bez potrzeby przerabiania softu nagrywarki! Jedyna roznica pomiedzy EU a B to kazdorazowo uruchamianie programu burnermax paytools + ustawic odpowiednio nagrywarke (ustawienia dostepne tutaj http://xboxforum.pl/ihas-241/nagrywanie-na-ihas-124e-eu-187549/

13. etcyco

etcyco Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przyszła mi ihas124-14euv to robimy tak samo jak z ihas124-14eu czy juz inaczej?

14. raggatwins

raggatwins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Gdańsk
    tak, dokladnie tak samo zrob jak z rev EU.

15. piccolo

piccolo Banned

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    instalujesz paytools płyta do napędu dajesz potwierdzenie w paytools, włączasz imgburn nagrywasz na 2.4x verbatimie i przed tym przygotowujesz iso pod lt 3.0. Pamietaj ,że to Eu możesz testować na innych płytach ale duża szansa ,że się to nie nagra.

16. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    rev B jest juz skonczona i ciezko dostac warto zawsze pytac o zdjecie ktore sie znajduje na nagrywarce :) B i nic innego reszta chłam a ceny na allegro siegaja 2 krotnosci cena nagrywarki to 70 zl ( bynajmniej ja tyle zaplacilem w sklepie Pro Line)

Wczytywanie...

Poleć forum