1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie ISO do Live'a

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez gruby33, Maj 4, 2010.

1. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gdzieś wcześniej na forum taki temat widziałem ale teraz szukam już godzinę i nie mogę znaleźć.
    Otóż jak sprawdzić i ewentualnie przerobić ISO aby było "bezpieczne" na Live?
    Posiadam LT.
    Dziś odpaliłem Fifę 10 pograłem z 10min na Live i wyłączyłem bo nie byłem pewien w 100% czy jest ok (kumpel zapewniał, że jest już przystosowana :p) ale wole nie ryzykować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Według mnie nie ma takiego czegoś jak bezpieczne iso. Jak gram z przerwami od dwóch lat na xbox live na piratach przerabianych na stare wave2 i jakoś nie dostaję bana. Według mnie obraz iso nie ma znaczenia w graniu po xbl tylko raczej sprawdzają czy w napędzie znajduję się oryginalny soft. Co do wersji LT softa nie bądz taki pewien ,że jest bezpieczny bo tak samo pisali o poprzednich wersjach softów. Dla mnie najbardziej istotne żeby nie być zbanowanym jest to ,że w odpowiednim czasie przed falą banów być ofline i zalogować się dopiero po fali banów. Microsoft banuję zawsze określoną ilość graczy, dlatego po fali nawet ze starym softem 1.5 można śmigać po xbl bezpiecznie do czasu. Możesz próbować bawić się w sprawdzanie obrazów gier ale uwierz mi, że to nigdy się nie sprawdziło w uniknięciu bana.

4. gruby33

gruby33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No ale zawsze chyba jakaś większa szansa jest, że cię nie oflagują. czy się mylę?

No a na falę banów to nie zna się dnia i godziny więc tego chyba nie można uniknąć :p Chyba, że akurat w tym czasie się nie gra.

5. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
    jak masz piraty to i grasz live juz jestes oflagowany tyle :)

Wczytywanie...

Poleć forum