1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie konsoli? Zgodność?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez c4rtelswk, Październik 6, 2011.

1. c4rtelswk

c4rtelswk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, otóż bardzo nurtuje mnie pewno pytanie. Czy jeśli zaktualizowałem swoją konsole najnowszą aktualizacją z xbox.com to czy moja konsola będzie jeszcze w stanie do przeróbki? Chce dodać że już miałem wcześniej przerabianą konsolę, lecz ta aktualizacja tak jakby mi ją zlikwidowała.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    nowy dash 13599 jest wymagany do nowych gier. Dobrze, że go wgrałeś. Teraz do serwisu i wgrać musisz LT 2.0 i cieszyć się grami.

4. darmon

darmon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak jest ja tez ciesze sie grami gow 3 :)

Wczytywanie...

Poleć forum