1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobienie Litona kilka pytań

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez swiatek94, Listopad 6, 2008.

1. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam pytanie chce sobie przerobić Liteona tzn. wymienić napęd ale mam kilka pytań
    1 Na Jaki napęd go zamienić Benq Samsung czy Hitachi nie którzy mówią że Samsung najlepszy inny że hitachi a inni że Benq w sumie jak wyjdzie nowy NXE to chyba i tak bez różnicy bo takie GTA czy MD LS zgramy na dysk i po kłopocie ale powiecie który wybrać.
    2 jak jest z tym lutowaniem w konsolach bo np gościu u którego chce zrobić mówi że nic nie lutuje a większość lutuje coś w konsolach więc jak to jest
    3 ostatnie jak można zdjąć tą plombę od M$ przecież tam zostają jakieś ślady po tym czy idzie zrobić tak żeby nie było ani jednego śladu ??

proszę od odp .

2. Lotnik421 Xbox One

3. BERCIK

BERCIK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: przerobienie Litona kilka pytań

Poczekaj z ta wymiana napedu.Slyszalem od kumpla ze ma byc w grudniu normalna przerobka bez wymiany napedu,ja tez czekam.Pozdro

4. tomekjot

tomekjot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Ja nie czekam :) Dla mnie optymalne jest posiadanie dwóch napędów. Chce grać online podpinam Lite-on chce grać offline podpinam inny napęd. Co mi z jednego napędu i gwarancji, że nie dostane bana na poziomie 95 %. Te 5% to dla mnie za duże ryzyko.

Pozdrawiam
    tj

5. Mizuro

Mizuro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź

1.Moim zdaniem najlepszy jest samsung.Miałem go w każdym moim ix-klocu i nigdy nie było nawet najmniejszego problemu chociażby z odczytaniem nagranej płyty.
    2. Co do tego powiem ci tak: Każdy orze jak może.Jeden zrobi tak,a inny inaczej zależy od fachowca*.
    Jednak wątpię aby komuś się udało sczytać dvd-key z liteona nie otwierając go co za tym idzie zrywając plombę samego napędu.
    3.Wystarczy ją mocno nagrzać suszarką i użyć wykałaczki.
    Chociaż przy wymianie napędu i tak stracisz gwarancję bo z niego plombę trzeba zerwać.

6. swiatek94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

czyli co w napędzie też jest plomba?? czy tylko w tym jednym miejscu gdzie zawsze jest ?

7. hiszpan

hiszpan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

tylko na obudowie z przodu jest plomba :) na forum jest opisane jak ją odkleić bez przerywania :)

8. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Najlepszy moim zdaniem obecnie napędem do jest Hitachi 79fl... mało awaryjne i super do kopii, samsungi tez są OK
    BENQ i jego firmware jest najbardziej bezpieczne do netu, reszta mniej bezpieczne jak na razie

Jak grać na live to z benq a jak offline to Hitachi

9. swiatek94

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

o robił już ktoś tak przerabiał i np . dostał roda zakleił plombę i wysłał do M$ ?? i przysłali mu naprawionego X-a

10. Maksio

Maksio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Pyrzyce/Szczecin

na napędzie też jest plomba, ale ona nie ma dużego znaczenia... jak jest wymieniana to całość w serwisie... po prostu ma ona być ;)

EDIT:

Ja jakiś czas temu kupiłem na allegro xboxa z 3rodem. Okazało się, że ma gwarę to wysłałem do M$, plomba była na pół oderwana, a napęd przerobiony, przyjęli i dostałem nową płytę i napęd ;).

11. BERCIK

BERCIK Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

ja do kolegi powyzej,chcesz za kazdym razem wymieniac naped chcac grac na live a potem offline?bez sensu

12. acidbrain

acidbrain Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Wczoraj patrzyłem sobie na allegro. A tu coś takiego na paru ogłoszeniach(prosze się wstrzymać z podmianką liteon ponieważ niedługo bedzie możliwość przerobienia bez podmiany napędów) ciekawe co ztego wyjdzie. Pewnie bedzie to lutowanko ponieważ liteon nie posiada kości flash, niestety bedzie to równało się z utratą gwarancji.

13. qba8

qba8 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Rzeszów

Mam taki problem: wysłałem mojego liteona do przerobienia i poczta zniszczyła przesyłkę - pudełko było dosłownie zmasakrowane pomimo nalepki "Ostrożnie" :/ Na napędzie nie widać żadnych uszkodzeń bo był owinięty w gąbkę ale z tego co mówi odbiorca, przy próbie wyciągnięcia klucza napęd wogóle nie odpowiada. To samo jest przy podłączeniu do zasilania konsoli :/ Oczywiście składam reklamację na poczcie bo przesyłka była ubezpieczona ale co mam w takiej sytuacji zrobić z konsolą? Jest jakiś sposób żeby wyciągnąć klucz z Liteona albo płyty głównej? Konsoli nie wyślę do M$ bo źle odkleiłem plombę i część została na obudowie (dokładnie srebrne kropki). Co poradzilibyście w takiej sytuacji?

14. phantom22

phantom22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    gość na 100% uwalił Ci napęd, pewnie się zawiesił na L-O-Erase :D

Wczytywanie...

Poleć forum