1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie na NTSC

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez JaCyNa, Maj 23, 2010.

1. JaCyNa

JaCyNa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    Witam kupiłem konsole w lutym tego roku, jest to konsola elite! kupiłem ja przerobioną i była to przeróbka 1.61 tak mi powiedział sprzedawca! kupowalem u takiego chłopa na osiedlu gry, i gry były w formacie PAL, poszłem do niego niedawno i kupilem gre Lost planet 2 i on muwi ze to jest NTSC , poszłem do domu i gra nie chodzi i moje pytanie: moge jakos przerobic konsole zeby chodziły gry NTSC jak i PAL i czy to wpływa jakos na grafike w grach NTSC a PAL czy to tylko jest inny format!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na konsoli z PAL pójdą gry tylko PAL lub Refion Free

4. JaCyNa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    a ten chłop, co kupiłem u niego ta gre muwił ze on przerabia konsole i tak ze chodza gry PAL i NTSC ? piepszy bzdury ?

5. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Mówi zapewne o XBR

6. JaCyNa

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakÓw
    on powiedział ze wszystkie nowe gry wychodza w NTSC a ja patrzylem na gry-online i tam pisze ze gry wychodza tez w PAL tylko pare dni pozniej! ?

7. Pablooo88

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Oczywiście, że wychodzą gry w PAL i RF

8. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Ja tez juz czytalem duzo na ten tamet i gry PAL wychodzic wychodzą, ale troszke pozniej i to nie znaczy, ze NTSC jest lepsze i powinno sie najnajszybciej przerobic bo to gowno prawda. Z tego co mi wiadomo to NTSC mimo tego, ze gry wychodzą pierwsze to i tak sie nie oplaca. Szkoda kasy ;)

9. DamiannPL

DamiannPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Monachium
    PAL (ang. Phase Alternating Line) — standard nadawania koloru w sygnale telewizyjnym, używany w telewizji kolorowej. Został opracowany w Niemczech przez Waltera Brucha z zakładów Telefunken i po raz pierwszy zastosowany w 1967 roku.

NTSC – to amerykański system telewizji analogowej. Nazwa pochodzi od pierwszych liter nazwy organu, który zatwierdził system - National Television System Committee (pl. Krajowy Komitet ds. Systemu Telewizyjnego).

NTSC jest systemem obowiązującym w wielu krajach Ameryki, Azji wschodniej i Pacyfiku.

Co ty piep.....
    NTSC to jest sygnał nic więcej grafika jest taka sama...
    Da sie przerobić ale musisz przerabiać cala konsole i będzie albo PAL albo NTSC !!!

10. Abaddone`

Abaddone` Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    Jak ja piep...to co ty takiego robisz? Jakbys chcial wiedziec nikt nie pytal ani nie pisal o sygnal ani grafike, to, ze jest w przerobce albo PAL albo NTSC to tez raczej kazdy nabierzaco czytajacy na forum wie a przy okazji napisalem juz wyzej, ze gry NTSC wychodza wczesniej niz PAL i RF, ale to tylko kwestia pary dni i gowno prawda, ze NTSC jest niby lepsze bo tak niestety ludzie pisza. Nie ma co przerabiac bo to tylko strata kasy, jedna gra PAL wyjdzie rowno jak NTSC a inna nie, wiec nie ma po co sie spieszyc i wydawac na prozno pieniedzy.

11. szank

szank Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    K-Pax
    1. A słyszałeś o czymś takim jak region konsoli ?
    2. Da się konsole przerobić tak żeby odczytywało pal i ntsc

Wczytywanie...

Poleć forum