1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie napędu lite-on

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sawciu2, Lipiec 11, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. sawciu2

sawciu2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Starachowice-Wierzbnik, Kielce, Poland, Poland
    Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem tego forum oraz nowym posiadaczem konsoli.
    Zacznę od tego, że chciałbym przerobić swą konsolę. Napęd to lite-on. Wersja konsoli to Falcon. Wyprodukowana w 2008.07.01. Szukałem bardzo długo i dużo czytałem lecz nie znalazłem niczego co mogło by mi pomóc. Narazie nie chcę dokupywać żadnego dodatkowego sprzętu do przeróbki, ponieważ to mi się nie opłaci bo np wydam 50zł a za tyle, jakiś serwis mi to zrobi. Więc mam prośbę do profesjonalistów czy amatorów o pomoc. Proszę nie pisać, że "google nie gryzą" lub "jak się nie poszuka to się nie znajdzie". Jeśli jakies informację są potrzebne to napewno spróbuję się zaangażować. Jutro dodam zdjęcie napędu tzn. naklejki, która na nim jest.
    Z góry wielkie dzięki za pomoc. -Saviola/Sawciu2

EDIT. A czy jakbym dokupił używany przerobiony napęd to by działał? I nie chciałbym bawić się lutownicą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Masz liteona robi sie pmt hqck, lecz jak nie chcesz nic kupowqc czy robic kazdy sereis z konsolami zajmie sie tym.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum