1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobienie napędu na laptopie i kilka pytań

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartek049, Listopad 3, 2010.

1. bartek049

bartek049 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam konsolę przerabiałem ponad rok temu. Klocka dałem do gościa żeby mi przerobił bez utraty gwarancji więc odkleił plomby zczytał klucz i przeniósł do nowego napędu. Przez ten rok praktycznie grałem bez najmniejszego kłopotu lecz chcę zagrać online i chce uaktualnić bios w dvd. Jeśli ktoś by mógł napisać jak najprościej przerobić napęd liteon DG-16D2S najmniejszym kosztem to bym był niezmiernie wdzięczny, tylko kłopot może być w tym że posiadam tylko laptopa i pytanie czy da się na laptopie przerobić ten napęd??? Jeśli nie to trudno będę musiał załatwić PC na czas przeróbki.

Drugie pytanie:

Czy jeśli mam do konsoli wgrany ten dashboard http://xboxforum.pl/aktualnosci-f9/dashboard-update-2-0-12611-avatar-70934.html i podłączę konsole do sieci to dostane za niego bana??

Za odpowiedz wielkie dzięki

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    co do laptopa to da sie ale zabawy duzo. zalatw sobie na ta godzinke normalnego pc i bedzie bez problemu.

I co do bana to wiemy ze fw jest wykrywalne wiec ban murowany. zreszta najblizsze dni pokarza.

4. bartek049

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mógł byś zapodać jakiś tutorial żeby przerobić mój napęd??

5. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Lepiej przerób na zwykklym PC,na laptu za duzo zabawy.
    Ja mam LT wlasnie siedze na XBL i nie mam bana.

6. BratJana

BratJana Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    @up ale masz flagę i lipa :p będzie fala i znikasz ^^

7. bartek049

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie możecie mi napisać jak można przerobić ten napęd liteon DG-16D2S FW 74850C ???? bo czytam i czytam i mam mętlik w głowie bo nieraz opisują że trzeba lutować nieraz że nie trzeba proszę o pomoc.

8. TradeMark

TradeMark Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak masz iXtreme 1.6 i starszy to sobie zdumpujesz klucz w JF bez żadnych cięć i spearów :)

9. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    W laptopie jest to wykonalne, jeśli masz złącze ESATA, gdzie większość laptopów, tak od 1-1,5, a praktycznie wszystkie nowe mają. Wtedy sprawa wygląda praktycznie jak na stacjonarce, tylko potrzebujesz kabelek ESATA-SATA i po problemie :)

10. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    niestety wiem,ale nie bede mogl narzekac bo nie kupowalem gier,ale kilka fajnych gier tez kupilem :)
    Co do dasha - nie zbanuja sam tak sie podlaczylem

11. bartek049

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Panowie proszę o jakąś najprostszą instrukcje żeby przerobić ten napęd. Poszukałem ten http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-lite-jungleflasher-dosflash-9472.html opis ale tutaj trzeba lutować w najgorszym wypadku kupię rs232 i zacznę lutować ale wolał bym najpierw poszukać czegoś prostszego. Proszę o odpowiedź na moje pytanie.

Temat można uznać za zakończony ponieważ pomógł mi kolega @TradeMark w aktualizacji napędu któremu należą się szczere podziękowania. Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum