1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie nowej konsoli

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bułka1992, Czerwiec 15, 2010.

1. Bułka1992

Bułka1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem posiadaczem Xboxa 360 od kilku godzin. Zakupiłem nową sztukę (z płytą główną JASPER z września/października 2009r.) z zamiarem jak najszybszego przerobienia jej. Słyszałem plotki , że jeśli konsola ma jakieś wady to wyjdą w przeciągu kilku najbliższych dniach użytkowania i stąd moje pytanie , czy mogę już w tę sobotę udać się nie przerobienie czy lepiej trochę się jeszcze wstrzymać ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Joiny

Joiny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    TM
    Mogłeś już nawet odrazu kupić przerobioną. Jeżeli to miałaby być jakaś poważna wada to już dawno byś jej uświadczył.

4. Dragsiu

Dragsiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Przy przerabianiu poprostu dopilnuj, aby plomby nie zostały uszkodzone. Wtedy nawet jak się zepsuje to możesz wysłać na gwarę (jak nie ma gigantycznych śladów otwierania).

5. Bułka1992

Bułka1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli w sobotę pewnie udam się na przerobienie , bo raczej nie powinny się żadne wady ujawnić już

6. biskent00

biskent00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Czerniejewo/Gniezno
    Przerabiaj jaspery sie nie psuja

7. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Ja też się udaje z jasperem :) Mam go od 2tygodni i nic a nic zwiechy moze tylko dwie , ale to z plyty jechalem :)

8. sikalafo

sikalafo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    K-PAX
    Ogólnie można sflashować każdy model napędu montowany w konsoli, więc nie ma konieczności kupowania już przerobionej, lepiej ja konkretnie przetestować kilka dni i później zdecydować się na przeróbkę.

Wczytywanie...

Poleć forum