1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobienie obrazka

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez dominik20212, Kwiecień 25, 2011.

1. dominik20212

dominik20212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam taki problem a mianowicie pracuje od niedawna na programie Modio i innych podobnych do modyfikacji savów,obrazków , tematów itp. ostatio wrzuciłem na dysk bardzo ciekawe obrazki które są płatne a ja mam je za darmo. nie mam przerobionej konsoli. a problem taki że potrzebuje wskazówek jak zrobić paczke własnych obrazków . wiem że sie da i proszę mi nie pisać że to nie możliwe. taki jeden obrazek ma format :plik. dosłownie. nie ma innego rozszerzenia jak jpg,gif i tak dalej. chciałbym mieć swój obrazek i nie mam na myśli obrazek z kamerki XLV. jak ktoś ma o tym jakieś pojęcie to prosze o pomoc .
    z góry dziękuje , w razie czego moje GG to 20468809.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzysieko7

krzysieko7 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jesli przerobisz obrazek avatara save z gry i ktos zglosi na ciebie skarge to niestety zablokuja ci konto konsola nie zostanie zbanowana tylko zablokowany zostanie twoj profil...a jesli to zrobisz jeszcze raz na innym profilu to zablokuja twoj adres ip... wiec niewiem czy warto ryzykowac pozdro

4. kickson85

kickson85 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    kiedyś próbowałem przez modjo modyfikację obrazka ale tylko temat udało mi się zmienić ale niestety obrazka nie :( ale też mile widziane info na ten temat

Wczytywanie...

Poleć forum