1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie SLIM uszkodzi konsole?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robsonw1, Październik 8, 2011.

1. robsonw1

robsonw1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Panowie, kupilem ostatnio xboxa slim przerobionego LT+ 1.92. Dziala wszystko ok. Dzisiaj pojechalem do czlowieka, ktory przerabia konsole z xboxem FAT (mojego brata) celem przerobienia na LT+ 2.0. Wszysto poszlo bez problemu ale rozmawialem z gosciem ktory przerabia i pokazywal mi, na czym polega przerobka slimow. Trzeba wywiercic dziurke w czipie. Stwierdzil, ze przez to bedzie dostawal tam sie kurz i naped bedzie dzialal pol roku, max rok a pozniej padnie - przez to wlasnie nacieie. Powiedzcie mi, ile jest prawdy w tym stwierdzeniu? Troche sie zmartwilem, ze moja konsola po max roku nie bedzie zdatna do uzytku... Prosze o Wasze opinie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Gnoyek

Gnoyek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Możesz temu koleżce zaproponować leczenie. Albo kup mu jakieś proszki bo już siada mu na mózg.

4. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    Uswiadom goscia co robi te konsolki ze jest cos takiego jak tasma izolacyjna ;]

5. Falandir

Falandir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraśnik
    właśnie, chyba bezcelowo nie produkowane są taśmy izolacyjne..

Wczytywanie...

Poleć forum