1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie X360 a gwarancja microsoftu

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez zyd3k, Styczeń 31, 2009.

1. zyd3k

zyd3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, zastanawiam się nad kupnem przerobionego X360. Znalazłem aukcję gdzie sprzedający daje pisemne oświadczenie o gwarancji microsoftu. Link do aukcji XBOX 360 ARCADE 2x65NM JASPER 150W IEXTREME 1.5 (537097976) - Aukcje internetowe Allegro

1. Czy jest możliwe żeby oddać przerobioną konsolę na gwarancję microsoftu?
    2. Czy grając na przerobionej konsoli w oryginalną grę można dostać bana?

Ps. Jak masz pisać posty typu "było 100 takich tematów na forum" to lepiej nie pisz nic :). Szukałem i zawsze coś tam jeszcze mnie ciekawiło, a wolę się dobrze upewnić niż później żałować.

Z góry dziękuję i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. kotiv

kotiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak przerabiasz konsole to tylko poto żeby grać na pirackich grach !! więc nie pisz takich żeczy publicznie bo czytają takie fora też organizacje zwalczające piractwo !! możesz sobie tym zaszkodzić !

4. zyd3k

zyd3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pisałem, że jak ktoś ma mi odpisać taką głupotę to lepiej żeby nie pisał nic :0

5. michu282

michu282 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wronki
    Oddać możesz, M$ albo naprawi albo dostaniesz "kwitek" do zapłaty.

Jak masz przerobiony i grasz na oryginałach jest szansa, że dostaniesz banana od Bill'a.

p.s. Było pełno o tym tematów, więc coś słabo szukasz .

6. zyd3k

zyd3k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No własnie... pełno było takich tematów i wszędzie tacy "fachowcy" odpowiadają, że dalej nie wiadomo jak to z tym jest.. Co do kwitków to dostał już go ktoś, że wszyscy o tym tak trąbią? Bo słyszałem to jakaś ściema niby.. I nadal nie mam odpowiedzi :F

7. darthvader

darthvader Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    cos widze kolego ze strasznie cwaniaczysz i kozaczysz, sam wyslij przerobiona konsole to sie przekonasz, "że jak ktoś ma mi odpisać taką głupotę to lepiej żeby nie pisał nic" wielce przepraszamy jasnie wielmoznego Pana zes musial sklonic swe madre oczy na niegodny i haniebny post, troszke rozsadku i kultury

8. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A co w przypadku gdy kupię konsole z 2 ręki. Wyślę na gwarancję? Też zostanę obciążony kosztami? Przecież nie jestem w stanie sprawdzić czy ona była przerabiana czy też nie.
    Nie róbcie jaj. To jest zadanie Microsoftu aby zabezpieczyło tak konsolę aby nie było można jej przerabiać.
    Swoją drogą rachunek jaki mogą mi wystawić? 100zł? Jeśli nie ma nigdzie wypisanych ewentualnych kosztów lub też nikt nie jest w stanie mnie o tym poinformować to Mikrosyf nie ma takiego prawa aby obciążać mnie kosztami transportu wziętymi z kosmosu.

9. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Ktos z xonline dostał 7 stówek opłaty za kuriera do czech.A druga ręka Bill nie interesuje konsola ma gwarancje u tego na kogo jest zarejstrowana.

10. Grinch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Hehe ktoś dostał. Ale kto? Dowody.
    A jeśli pierwszy posiadacz nie rejestrował konsoli tylko drugi? I co dalej masz płacić za to, że Microsoft nie potrafi zabezpieczyć swojego sprzętu? To jest ich zadanie nie moje. Jeśli nie ma możliwości sprawdzenia czy mam coś robione z konsolą to nei ma możliwości aby ktoś mógł mi wlepić taki rachunek. Inną sprawą jest dowód na plombach. Jeśli były uszkodzone to mają wszelkie prawo pobrać opłatę za serwis i transport - ale adekwatny do prac wykonanych, a nie 700zł za transport - czysty sci-fi

Swoją drogą nawet jeśli ktoś dostał taki rachunek to rozumiem że olał to ciepłym moczem? Bo za tą kasę to można mieć nówkę.

11. x-sauber

x-sauber Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bielsko Biała
    Ja myslalem ze jest tak ze jak sie zepsuje to wgrywam orginalne oprogramowanie do napedu i wysyłam do microsoftu. I chyba wtedy nie dojda ze miałes przerobiony i w co grałes. Plomby oczywiscie sa całe

12. Grinch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Owszem, możesz tak zrobić ze starszym napędem ale nie LiteOnem. Chociaż, jak będzie upierdliwy serwisant to sprawdzi kiedy były robione operacje zapisu na pamięci napędu. Jeśli nie będzie się zgadzać z datą produkcji to kicha. Chociaż wątpie by im się chciało takei rzeczy robić przy takim nawale pracy ;]

Wczytywanie...

Poleć forum