1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez vENiZE, Marzec 21, 2008.

1. vENiZE

vENiZE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Czy możliwe jest przerobienie X360 Premium z 31.08.2007r. (z napędem Hitachi) flashując go? Ewentualnie w jaki inny sposób bez instalacji mod-chipa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piri001

Piri001 Guest

Odp: Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

Jedynie bezinwazyjne bedzie flashowanie ktore jest mozliwe dla kazdego modelu napedu .

4. vENiZE

vENiZE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

OK, to wiem. Problem w tym, że byłem już w jednym serwisie i mówią mi, że mam napęd v79 i jedyna metoda to chip.

5. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    80
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk

Nie chip ale lutować trzeba, a dokładnie dolutować na czas wgrywania softu.
    Jeśli powiedzą ci w serwisie że jedyny sposób to chip. Wyjdź i nie wracaj bo się nie znają.

6. vENiZE

vENiZE Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

A wiesz, gdzie robią takie modyfikacje? Na Allegro wszyscy tylko flashują i nie chcą w ogóle słuchać o nowych napędach, a najtaniej wypatrzyłem za 130zł w Katowicach, ale nadal usilnie twierdzą, że "muszą wlutować chipa na ścieżkach 0.4mm" :)

7. wisniajp

wisniajp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Jeżeli jest to napęd Hitachi v. 79 to muszą przylutować na czas trwania "operacji" układ scalony, aby sflashować napęd.

Wczytywanie...

Poleć forum