Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

vENiZE

Świeżak
Świeżak
Witam
Czy możliwe jest przerobienie X360 Premium z 31.08.2007r. (z napędem Hitachi) flashując go? Ewentualnie w jaki inny sposób bez instalacji mod-chipa?
 
P

Piri001

Guest
Odp: Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

Jedynie bezinwazyjne bedzie flashowanie ktore jest mozliwe dla kazdego modelu napedu .
 

vENiZE

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

OK, to wiem. Problem w tym, że byłem już w jednym serwisie i mówią mi, że mam napęd v79 i jedyna metoda to chip.
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

Nie chip ale lutować trzeba, a dokładnie dolutować na czas wgrywania softu.
Jeśli powiedzą ci w serwisie że jedyny sposób to chip. Wyjdź i nie wracaj bo się nie znają.
 

vENiZE

Świeżak
Świeżak
Odp: Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

A wiesz, gdzie robią takie modyfikacje? Na Allegro wszyscy tylko flashują i nie chcą w ogóle słuchać o nowych napędach, a najtaniej wypatrzyłem za 130zł w Katowicach, ale nadal usilnie twierdzą, że "muszą wlutować chipa na ścieżkach 0.4mm" :)
 

wisniajp

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Przerobienie X360 "bez-inwazyjnie"

vENiZE napisał:
A wiesz, gdzie robią takie modyfikacje? Na Allegro wszyscy tylko flashują i nie chcą w ogóle słuchać o nowych napędach, a najtaniej wypatrzyłem za 130zł w Katowicach, ale nadal usilnie twierdzą, że "muszą wlutować chipa na ścieżkach 0.4mm" :)
Jeżeli jest to napęd Hitachi v. 79 to muszą przylutować na czas trwania "operacji" układ scalony, aby sflashować napęd.
 

Do góry Bottom