1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie Xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez gooliver, Styczeń 19, 2014.

1. gooliver

gooliver Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam
    Mam pytanie czy możliwe jest przerobienie mojej konsoli i ile takie przerobienie by kosztowało:
    Xbox 360 E z dyskiem twardym 250GB, data wyprodukowania 2013-05-24
    Drugie pytanie to jak wyglądałaby obsługa takiej konsoli. Chodzi mi o to czy wtedy po prostu ściągam z internetu grę, wypalam DVD na pececie i gram bez ograniczeń? Prawdą jest to, że trzeba mieć specjalną nagrywarkę do nagrywania takich płyt.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _-=JOGGI=-_

_-=JOGGI=-_ Banned Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bieżuń
    Jak nie chcesz grać online to lepiej zrobić rgh. Coś takiego to koszt ok 200zl

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

4. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    W tych konsolach jest już chyba napęd 16d5s więc przeróbka jest dość droga! Ok 200 zł jak nie więcej za przerobienie napędu o ile się nie mylę!

Możesz zakupić sobie jeśli będziesz chciał nagrywarke liteon z serii ihas ale również inne modele które obsługuje oprogramowanie payload tool! Listę modeli znajdziesz w necie!

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    200 bedzie ci3zko min 250zl. Z nagrywqrka mofe Robic to za 450zl

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...