1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie xbox slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez romeos20, Grudzień 29, 2012.

1. romeos20

romeos20 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wiem ze to kolejny juz post na temat przerabiania ale juz zglupialem. Wiem ze mozna przerobic tylko do sierpnia 2011. Ja mam konsole z data produkcji 24.08.2012 wiec wszyscy mi powiedza ze sie nieda. Ale wedlug tych stron: c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks i strony Xbox 360 Drives - List to wydaje mi sie ze da sie ja przerobic do LT+ 3. Wiec moje pytanie brzmi da sie ja w koncu przerobic czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dejm

dejm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    podłaczam sie do pytania..

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Przerobienie xbox slim

Przerobic takiego do lt+3.0 nie bedzie sie dalo. W przyszlym roku bedzie mozliwosc wymiany elektroniki/napedu za okolo 350-400zl, w tym momencie bez problemu mozna zrobic rgh na tej konsoli.

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum