1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie xbox360 za darmo i bez rozbierania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Patmar950, Wrzesień 28, 2015.

1. Patmar950

Patmar950 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Ja doskonale zdaję sobie sprawę z tego że na tym forum było tysiące takich tematów. Mam zamiar kupić xbox360 slim za 300zl sprawny 4 GB, 1 pad, okablowanie. I mam kilka pytań:
    1. Czy będę potrzebował dysku zewnętrznego takiego przez USB czy takiego specjalnego od konsoli?
    2. Jak to przerobić żeby nie rozbierać i zrobić to samemu w domu. Mi nie zależy na xbox live. Chce tylko pobrać grę z internetu i pograć offline.
    3. Jaka przeróbka będzie najlepsza dla mnie. Zależy mi na tym żeby była dokłada instrukcja co kliknąć krok pl kroku, tak jak dla idioty.
    4. Włączyłem film "Instalacja podstawowego oprogramowania dla RGH dla xbox360" i był tam filmik ze koleś wsadził pendriva i przegrał pliki jakieś i jak włącza xboxa to pisało "Freestyle 3". Czy jeśli ja tak zrobię to to będzie przerobienie i to wystarczy.

Proszą o szczegółowe odpowiedzi. Wielkie dzięki z góry. To dla mnie ważne.

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
  4. Patmar950

Patmar950 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kurcze dzięki ale ja już to czytałem i za bardzo tego nie rozumiem przez te skróty i te dziwne nazwy. Proszą tylko o odpowiedzi na te pytania i jakiegoś linka od poradnika jak przerobić. Dzięki.

5. Boll

Boll Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Zduńska Wola
    Ty kolego chyba myślisz że 360 działa jak ps2 że podłacza sie pamiec i wgrywa sie pliki. Jestes w błedzie. Otóz RGH to po krótce
    - wlutowanie sie programatorem/ adaptarem sd ( jezeli 4gb - corona )
    - zczytanie pamieci nand
    - wgranie ecc
    - wlutowanie glitchera

i po drodze stworzenie freebota i wgranie go. Dopiero później wgrywanie na dysk/ usb FSD albo Aurory...

Wiec kolego jezeli chcesz to zrozumieć to czytaj duzo, bardzo dużo... albo poprostu daj osobie która sie zna i zrobi ci to wszystko bo wyjdzie taniej. Bo gdybys miał robic sam to sam programator ~120zł, glitcher ~30 a wiedza bezcenna. A spaprać robote łatwo

kuleczka91 lubi to.
  6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    nooo, powiem Ci szczerze że jednak taki temat jest pierwszy. bez rozbierania, otwierania i za darmo hehehe :D
    tak się nie da - nawet przy przeróbce napędu trzeba się do niego 'dobrać'.
    wyślij to do któregoś z chłopaków z forum, oszczędzisz czasu i pieniędzy, będziesz mieć na 100% zrobione szybko i co najważniejsze - dobrze.
    nie ma co żydzić jeśli chce się mieć to dobrze
    no i bez otwierania się nie obejdzie także jeśli się z tym nie pogodzisz to nic nie zrobisz.

7. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Proszę poradnik jak "dla idioty" tyle że po angielsku :)

Za darmo i bez rozbierania się jak widać się nie da :p

Wczytywanie...

Poleć forum