1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobienie xboxa 360 - wszystkie potrzebne informacje.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymon09, Maj 1, 2014.

1. Szymon09

Szymon09 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a że bardzo zależy mi na czasie pozwoliłem sobie założyć nowy temat (za co z góry przepraszam).

Mam xboxa 360 slim 4GB, mam podłączonego go do neta, do xbox live i korzystałem z darmowych okresów próbnych konta gold. Chciałbym przerobić xboxa i mam kilka ważnych pytań:

1. Co muszę zrobić, żeby nie dostać bana ? Muszę usunąć wszystkie profile, który były podłączone do neta czy co ?
    2. Czy podczas przeróbki może się coś stać z konsolą ? (będzie do robił obeznany z tym koleś)
    3. Czy aby nagrać gry ściągnięte np z torrentów potrzebna jest jakaś specjalna nagrywarka ?
    4. Czy jeśli po przeróbce nie podłączę w ogóle konsoli do internetu to coś mi grozi ?

Bardzo bardzo proszę o szybką odpowiedź i przydatne porady i wskazówki. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    1. Nie graj przed premierą danej gry, graj na kopiach 1;1.
    2. Jeżeli będziesz przerabiał RGH jest to prawdopodobne jeżeli będzie robił to ktoś niedoświadczony, jeżeli LT jest znikome prawdopodobieństwo.
    3. Nie możesz wypalać normalną, ale jeżeli chcesz "bezpiecznie" pograć na LIVE to musi to być nagrywarka która wypali grę 1:1.
    4. Nie nic Ci nie grozi , niby czemu miałoby Ci coś grozić ? Bardzo głupie pytanie :)

Jeśli pomogłem kliknij "PRZYDATNE" .

1 osoba to lubi.
  4. Szymon09

Szymon09 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Thanks ;)

Wczytywanie...

Poleć forum