1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobienie xboxa slim

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez chester35, Maj 26, 2012.

1. chester35

chester35 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    Witam , ostatnio zastanawiam sie nad przerobieniem mojego xboxa slim i chcialem sie zapytac jak to będzie wyglądalo , często trzeba wgrywac aktualizacje ?? i czy np po wgraniu takiej aktualizacji będe mogl grac w gry ktore wczesniej sciągalem ?? czy ciezko wgrac taką aktualizacje samemu ? i czy nie ma zadnych problemów z przerobieniem xboxa slim 4GB

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. chester35

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    Jesli chodzi o przerabianie to sam raczej nie bede sie za to zabieral tylko zaplace za to bo widzialem mase ofert , chodzi mi jedynie jak to wygląda pozniej .

5. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Patrz "Re-Flash (aktualizacja LT+)".

6. chester35

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Tarnów
    A jeszcze mam jedno pytanie , kumpel ma przerobionego xboxa ale jest troche w tym zielony i nie wiem czy mi dobrze to wytlumaczyl, np jesli sciagne kilka gier a za 2 miesiace zrobie jakas aktualizacje zeby pograc w cos nowego to pozniej juz nie opale tych starszych gier ??

7. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jeśli teraz wgrasz najnowszego Dash'a i LT 3.0, to póki co nie trzeba nic ponownie nagrywać.

8. kmes.serwis

kmes.serwis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  9. Mama123

Mama123 Banned

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wałbrzych
    Moim zdaniem, jeśli lubisz grać single, lub masz kogos do grania to przerabiaj.Ale jeśli wolisz grać multi i nie masz nikogo kto by z Tobą grał na split, to nie przerabiaj.Ja przerobiłem i sprzedalem konsolke, bo samemu mi sie nudno gra, więc jutro kupuje slima do live.

10. rzabost

rzabost Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    "Mama123" bardzo dobrze ci napisała. Ja już nie raz zastanawiałem się nad przerobieniem jeszcze starej konsoli, teraz mam slima i nie mam zamiaru go przerobić. Jestem dumny z tego że jestem prawdziwym graczem.

Wczytywanie...

Poleć forum