1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiona czy nie ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MrJumper, Październik 13, 2014.

1. MrJumper

MrJumper Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ostatnio kupilem konsole xbox 360 fat na allegro i nie wiem czy konsola jest przerobiona czy nie jest sprzedawca tak samo nie ma pojecie kupil ja na bazarze... konsola ma slady odwarcia i czytnik tez byl juz odwierany bo w srodku znalazlem latajaca srubke :/

A moje pytanie brzemi jak mozna sprawdzic czy konsola jest przerobiona pod LT2.0/LT3.0 ez pobierania gier poniewarz mam internet 3Mb czyli

3/8 = 0,375MB na sekunde

Typowa gra warzy 8GB wiec 8000/0,375 = 356 godzin :/

P.S jesli cos zle policzylem to przepraszam

2. Lotnik421 Xbox One

3. nollo

nollo Użytkownik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    222
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Zawiercie
    Co ty liczysz to masakracja ;p bez gry nie spr

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1024:8 = 128kb Czyli 3Mb/s = 3072KB/s Pojemność płyty DVD-DL (jeżeli nie kłamie wiki) to 8 547 991 552 bajtów.

Pi razy drzwi 800MB to 50min przy 3Mb/s więc 8000MB ~ 9h

5. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Mało nie padłem, liczenie to jedno, ale masakryczna ortografia to drugie... nie wiem jak można

Co do tematu, bez nagranej gry nie sprawdzisz, do tego na LT 2.0 i 3.0 inaczej trzeba to nagrać

6. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie mam pojęcia co ty liczysz, ale nie nagrywaj na płytach dvd-r, tylko dvd+r (mały znak, a wielka różnica). Co do pojemności, to zgadza się, 8,5 gb (Chyba że nagrywasz Ihasem, bądź z burnermaxem, wtedy 8,7 gb) No i bez gry nie sprawdzisz. Jeśli dobrze rozumiem, masz net 3 megabity na sekundę, więc nie jest aż tak źle. Tak jak kolega wyżej napisał, bez gry nie da rady.

W sumie to jedna chwała jak nagra, wyskoczy mu że dysk nie jest rozpoznawalny (ale zawartość rozpozna), więc i tak się dowie czy ma przeróbkę czy nie, no i jaką. Chyba że ma rgh.

Wczytywanie...

Poleć forum