1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiona klonsola plus kinect

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez hpk, Styczeń 28, 2011.

1. hpk

hpk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jestem tu nowy i nie ukrywam że moje wiadomości na temat xboxa są znikome, lecz mam problem i mam nadzieje że ktoś pomorze mi w jego rozwiązaniu.

Otóż xboxa mam od grudnia 2009 roq praktycznie odrazu go przerobiłem, konsola przerobiona jest na ixtreme 1.6 , nigdy nie podpinałem jej pod internet, więc nigdy nie korzystałem z usługi xbox live. 2 dni temu kupiłem sobie kinecta i do zestawu dostałem orginalną gre kinect adventure czy jakos tak. Gra normalnie działała i grało się fajnie. Ściągnołem sobie 2 nowe gry przerobiłem je w 360 waves patcher na wersje wave 3 . Odpaliłem sobie gierki i wyskoczyła mi wiadomość że xbox potrzebuje aktualizacji noto jak zawsze zrobilem ją w trybie offline. Niestety gierki nie działały, coś mnie podkusiło i podłączyłem xboxa pod neta, jednak wyskoczył mi komunikat iż "ta funkcja jest tymczasowo niedostepna, kod statusu" i jakies liczby, wiec wogole nie podłączyłem się z internetem. Przed chwilą prubowałem zagrać w tą orginalną gre i teraz nawet ona nie chce działa , bo wyskakuje mi że xbox kinect wymaga aktualiazacji. Pomoc co zrobic ?? z gorydz dziekuje i pzodrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Nikolai

Nikolai Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kupić nowego xboxa i grać na oryginałach, złodzieju

4. babcia99

babcia99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Weź piźnij się w ten swój pusty łeb debilu. Jak masz pisać takie brednie...

Wczytywanie...

Poleć forum