1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiona Konsola i DIvix

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marcys193, Luty 6, 2010.

1. marcys193

marcys193 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Mam takie pytanko poniewaz nie znalazlem jasnej odpowiedzi,
    Wiem to ze jezeli chce odtworzyc jakis film i nie mam kodekow to musze polaczyc sie z XBL, lecz moje pytanie jest takie, czy moge sciagnac te kodeki z XBL mimo iz mam przerobiona konsole. Bo slyszalem ze bana dostaje sie za granie, wiec jak to dokladnie jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. fiedzio

fiedzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zajęczniki
    Bana się dostaje za flash napędu. Ryzyk fizyk, może cię od razu nie zbanują, bo kodeków nie wrzucisz w inny sposób niż przez live...

Alternatywą jest konwertowanie do formatu wmv, który konsola obsługuje bez problemu :)

4. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Jeżeli twoja konsola nie jest oflagowana to możesz chyba zaryzykować i podłączyć się do XBL aby pobrać kodeki. Teraz już chyba wiele osób gra na Liva ale mają pewnie iXtremeLT.

5. maclogan

maclogan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Shiojiri
    Bana mozesz dostac w kazdej chwili . Czy waro ryzykowac blokada dysku i ponosic koszt odblokowania dla obejrzenia filmu , ktory mozna obejrzec na zwyklym DVD czy kompie ? Twoja decyzja ...

6. marcys193

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Wiecie, raczej chodzilommi o wyjasnienie watpliwosci:) bo XB kupilem do grania zamiast PC bo uwazam ze to lepsze rozwiazanie

7. Stopa

Stopa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co wiem, to kodeki można z netu wytrzasnąć. Szperaj w Google a może znajdziesz ;)

8. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja od fali banów się jeszcze nie podpiąłem i nie mam takiego zamiaru bo nie wiem czy nie zostałem oflagowany NIGDY nie grałem przez Live używałem tylko do aktualizacji profilu i dashoardu ale teraz nie mam zamiaru ryzykować bo jak jestem oflagowany to BAN na dzień dobry będzie a nie dawno kupiłem nowego drugiego Elit więc przykro by było grać tylko z płyt i słuchać jak hałasuję napęd.

9. marcys193

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no ale nie mozna kodekow wgrac z dash'em

10. sreberko

sreberko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowy Sącz
    Nie można wgrać kodeków z dashboardem. Można je pobrać tylko i wyłącznie z Live. Jeżeli masz LT możesz zaryzykować, jeżeli nie, nie ryzykował bym.

Wczytywanie...

Poleć forum