1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiona konsola i granie na piratach/ściąganie dem.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HenioPL, Luty 5, 2010.

1. HenioPL

HenioPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Posiadam przerobioną konsolę. Posiadam gry oryginalne oraz ich kopie zapasowe. Konsoli jeszcze nie podłączałem do internetu, ale chciałbym to zrobić. I tu pojawiają się moje pytania odnośnie usługi Xbox Live:

1. Czy jeśli będę grał na oryginalnych płytach to nie dostanę bana na Xbox Live?

2. Czy jeśli będę chciał ściągnąć demo jakieś gry to czy mogę podczas pobierania dostać bana, czy tylko gdy będę grał?

2. Lotnik421 Xbox One

3. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Samo podłączenie się do XBL z przerobionym napędem gwarantuje BAN'a.
    Wyjątkiem jest iXtreme LT.

4. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    FAQ BAN - poczytaj

Wczytywanie...

Poleć forum