1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiona konsola i Xbox Live !!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Edzio101910, Grudzień 26, 2012.

1. Edzio101910

Edzio101910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam najnowszą przeróbkę i chciałbym się połączyć z internetem i nie wiem czy ryzykować! Ale czytałem że teraz już rzadziej banują konsole niż kiedyś wiec jakie są szanse że dostane bana? Piszą też że jak mam dobrze nagraną płytę to mnie nie zbanują i czytałem o przeflashowaniu płyty na orginalną jeżeli to działa to proszę o instrukcje jak to zrobić.

2. Lotnik421 Xbox One

3. arekkobylo

arekkobylo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zabrze
    Rozumiem że masz lt 3.0.Spokojnie możesz się połączyć z internetem.Jeżeli chodzi o bana to ostatnia fala banów była bodajże 3 lata temu ale zawsze jest ryzyko.Jeżeli gra nagrana poprawnie to szansa na bana maleje ale nie znika!

1 osoba to lubi.
  4. Edzio101910

Edzio101910 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli rozumiem jeżeli że bana można dostać tylko wtedy kiedy jest fala banów? A czy gra nagrana poprawnie musi być nagrana iHasem

5. Wiktorek657

Wiktorek657 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Zawsze jest ryzyko teraz jest 50% ryzyka że dostaniesz bana 50% że spokojnie sobie pograsz, jeżeli chcesz kupować nową konsolę to wchodź :)

Wczytywanie...

Poleć forum