1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiona konsola - powrót do oryginalnego FW

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Koniokrad, Sierpień 9, 2012.

1. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam!

Nie wiem czy dobry dział i w ogole ale z racji, że jestem nowy - musicie wybaczyć! :)
    Mam pytanie: czy jeśli kupię przerobioną konsolę (nie zbanowaną) to czy będę mógł bez większego problemu wrócić do oryginalnego FW w napędzie ?
    Z tego co doczytałem to najlepiej kupić wersję JASPER - najmniejsze ryzyko wystąpienia CZERWONEJ DIODY ŚMIERCI - prawda, co nie ?

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc!
    Koniokrad

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kunnorinno

Kunnorinno Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak jeżeli np nie była przeróbka robiona metodami otwierania konsoli itd, bo będzie trudniej
    Jaspeerki są nie do zarżnięcia. Mojemu koledze falcon padł 6 razy a mi jasper ani razu

4. Koniokrad

Koniokrad Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mysle, ze NIKT sie nie przyzna jak byl przerabiany naped :/
    Z ciekawosci czym rozni sie przerobka metoda otwierania konsoli etc od innych metod przerobki (jakie sa metody przerobki) ?
    Obecnie posiadam PS3 i mysle ze na niej bede gral ONLINE a tutaj to tylko OFFLINE ? Czyli na dobra mete nawet moge kupic zbanowanego XBOX-a co nie ?

5. KaBooM

KaBooM XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    109
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    A jak przerobić bez otworzenia konsoli?

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

6. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    są przeróbki jtag/rgh które polegają na wmontowaniu chipa do konsoli i jest także LT+ (najprawdopodobniej właśnie to masz w konsoli) polegające na wgraniu custom firmware do napędu.Aby przywrócić oryginalny firmware wystarczy zczytać/wgrać klucz z napędu i wgrać OFW (original firmware) do napędu.

Wczytywanie...

Poleć forum