1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

przerobiona online?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartox321, Czerwiec 29, 2010.

1. bartox321

bartox321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siema szukalem w szukajce ale nie znalazlem tematu który by mi na wszystkie pyt odp
    Czy jest możliwość grania mojim przerobionym x360 z innymi graczami by nie dostac bana? jesli tak to poprosze temat lub wytlumaczenie tego wszystkiego :>.
    Po 2 zgrywanie gier na dysk konsoli poprosze temat z tym lub wytlumaczenie i jak to z tym jest wgl.
    Do modów: szukałem ale nie znalazlem nie dawajcie mi ostrzezenia, poprostu sie nieznam :X

2. Lotnik421 Xbox One

3. raflooldz

raflooldz Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    był temat o dysku dopiero co, odpisywałem w nim jakieś poł godziny temu.

nie ma czegoś takiego jak 'bezpieczne granie na piratach', prędzej czy później dostaniesz za to bana i pożegnasz się z internetową rozgrywką jak i dysk zostanie zbanowany ;)

4. Hexor

Hexor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    I wtedy konsola do wymiany jak chcesz na live grać :/

5. zonk31

zonk31 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    ...ale skoro masz przerobiona to lepiej nie graj na live - po co ryzykowac. a w przyszlosci moze bedziesz chcial sprzedac konsole i zbanowanej moze juz nikt nie kupic. pozdro

6. litorTM

litorTM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-stok
    Jak poprzednicy, lepiej nie graj.

Wczytywanie...

Poleć forum