1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony dysk a nowiutka konsola

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lazzy90, Grudzień 25, 2009.

1. lazzy90

lazzy90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katowice
    Siema!

Dostałem właśnie nowiutką konsolę x360. Nie mam zamiaru jej przerabiać, mimo to mam jedno pytanie. Poprzednią konsolę (RRoD) miałem całkowicie przerobioną(nie zbanowaną, po prostu ROD). Mało tego, miałem do niej taki dokupiony dysk WD(nieoryginalny dysk) . Teraz wiem dobrze, że podłączenie go pod sieć i granie na tej nowej konsoli jest równorzędne z banem. Teraz moje pytanie jest takie- chciałbym przegrać jedną rzecz, mianowicie mój profil. Mam tam konto gold na rok tak że zależy mi na nim, a jak próbuje się zalogować na nowej konsoli na to konto, to każe mi podawać jakiś NR telefonu który tam podałem, a którego nie pamiętem.

Tak że pytanie jest proste: Czy mogę przegrać ze starego przerobionego dysku swój profil na nową konsole (bez dysku, pamięc wew 260~) i (po wyjęciu starego dysku) grać na nim na sieci?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kura

Kura Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świebodzice
    Jeśli to był rod to nie ma najmniejszego problemu z przeniesieniem profilu. Ja znów słyszałem że za nieoryginalny dysk nie banują.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Bo nie banują za przerobiony dysk tylko za napęd! Ludzie zacznijcie szukać!

Wczytywanie...

Poleć forum