1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony nowy Xbox 360, co w razie zepsucia?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez herbatkowy, Luty 22, 2010.

1. herbatkowy

herbatkowy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    Witam, zalozmyz e kupuje nowke elite z iXtreme 1.61, powiedzmy ze nie daj boze dostjae 3 czerwone diody za jakis czas, nie moge go oddac do gwarancji, bo jest utracona, ale czy moge ja normalnie naprawic na allegro np. za 70zł? Czy potem konsola bedzie miala tendencje do dalszego psucia? Czy jak sie naprawi to ma prawo chodzic?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zależy u kogo kupowałeś :) ja mam pisenmą gwarancje na 6 miesięcy od sklepu który mi wysłał xboxa i przerobił go. Jak się coś stanie to od razu mam nową konsole:)

4. joker1501

joker1501 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To zależy kto ci naprawia konsole, jeśli jakiś pseudo fachowiec to może się potem psuć, ale jeżeli naprawią ją pożądnie to może dobrze działać. Ale pamiętaj, że nic nie jest pewne.

5. herbatkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
  6. fialek90

fialek90 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    teraz sa jasper i zeby sie zepsul to musisz miec naprawde pecha :p
    a jesli jednak to da rade to naprawic za kilka zl

7. Antenelles

Antenelles Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    LOL drogo :p ja za swojego zapłaciłem 999zł razem z przeróbką + pisemną gwarancją na 6 msc i darmowa przesyłka i też allegro

8. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    A ja podłącze się do tego tematu z moim pytaniem.
    Mam Premium Jasper'a przerobionego iX 1.61, ma gwarancję na RROD'a do 06.2012. Jeżeli (odpukać :D) wyskoczą mi te nieszczęsne czerwone diodki, a ja wyślę go do kogoś, żeby wgrał mi oryginalny firmware napędu, i oddam Xboxa na gwarancję, M$ się zorientuje jakoś? :)
    Dzięki za odpowiedź. Pozdro.

9. herbatkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    Antenelles moglbys mi podac namiary do tego goscia? Moze ma jeszcze X360 takiego jak Ty, to by mi wystawil aukcje.

10. batman17

batman17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    do Litwin95: jak wgrasz orginalny soft to M$ nie bedzie widział ze była twoja konsola przerabiana :D ale nie masz co się martwić płyta jasper jest prawie bezawaryjna :D

11. Litwin95

Litwin95 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Radzyń Podlaski
    No wiesz, zawsze lepiej wiedzieć, niż nie wiedzieć. :p
    Dzięki za odpowiedź. :)

12. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Polecam aukcje od tego horacego z Katowic, sam od niego brałem Elite Jaspera przerobionego wtedy był to iXtreme 1.6,
    mimo tego że troche drogo ale facet ogarnięty, pomoc na gadu natychmiastowa po przesyłce, Xbox dotarł na następny dzień idealnie zapakowany, przerobiony wszystko dobrze, mozna do niego napisac maila z numerem konsoli a podeśle DVD-KEY wrazie nastepnej przeróbki.

Dlatego wg mnie lepiej dac te 100 zł więcej a mieć ogarniętego sprzedawcę a nie Psełdo-Fachura który żeby zabłysnąć kasuje parę złoty mniej.

Ja mam od niego Xboxa Elite tego samo co na aukcji, tylko mówie iXtreme 1.6 z 09.2009 roku, od listopada 2009 roku, konsola mozna powiedziec, używana czesto.

dlatego zamów i od razu zamów 25 płyt DVD MAXELL, z przesyłka wychodzi 60 zł, sam kupiłem wszystko działa idealnie!

daje on gwarancje a z rozmów z nim na gg cos czuje ze po gwarancji nawet by naprawił tylko za koszt przesyłki....

13. herbatkowy

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Ostrołęka
    Czyli mowisz ze w porzadku gosc, i mozna zamawiac spokojnie? Ze nie zaden cwaniak.?

14. hamerpl

hamerpl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    zaraz dam ci allegro kiedy zamawiałem czekaj....

Informacje o Użytkowniku Zatrone - Aukcje internetowe Allegro

Masz tutaj moją nazwę allegro i w komentach szukaj Horacy4

tu masz jego strone internetowa czesto patrze co tam ciekawego mu przybyło : Xbox 360 -

i mówie no wszystko jest okej, ja gram dośc czesto, długo czasami właczam w piątek wyłaczam w niedziele... 0 problemów.

o zobacz tu jest ********* oferta
    http://vega.shop.pl/vega/index.php?8,pl_xbox-360-elite-120-gb-ixtreme-lt

Wiem co czujesz ja tez przed kupnem Xboxa 360 siedziałem na allegro z 3 dni nim coś wybrałem....

15. Nemsik

Nemsik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  16. patrykkorsyka

patrykkorsyka Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Korsyka(Francja)
    Jak masz nowa jest bez awaryjna

17. HAITI

HAITI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Będzin
    Witam

Ja polecam ci bardzo dobry sklep Norbit

strona norbit.pl

Ceny są naprawdę niskie jak na sklep a akcesoria to już wogóle tanie...
    Na życzenie możesz zamówić przerobioną konsole...
    Serwis wszystko naprawia i każdą konsole...

Tu skopiuje treść pod względem serwisu

Firma NOR-BIT zapewnia profesjonalny serwis konsol.
    Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie zdobywane przez lata w serwisowaniu konsol.
    Przywrócimy do życia każdą konsolę:
    PSX, PlayStation 2, PlayStation 3, PSP, XBOX oraz XBOX 360.

Oferujemy serwis gwarancyjny (tylko dla konsol zakupionych w naszym sklepie) oraz serwis pogwarancyjny (dla wszystkich konsol, również tych kupionych w innych sklepach).

Naprawimy to czego inni nie chcą lub nie potrafią naprawić!
    Na naprawiony sprzęt udzielmy od 1 do 6 miesięcy gwarancji, w zależności od oferowanej usługi.

Czas naprawy konsoli zamyka się średnio w terminie 14 dni.
    W przypadku dużej liczby zleceń czas naprawy może się przedłużyć do max. 30 dni.

Jak dokonać zlecenia na naprawę? Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie lub przysłać maila na adres serwis@norbit.pl z krótkim opisem usterki. Po uzyskaniu odpowiedzi uszkodzoną konsolę należy przysłać na adres firmy: NOR-BIT 11 Listopada 14/1 56-300 Milicz

Bardzo proszę przy wysyłce sprzętu dokładnie opisać usterkę oraz podać adres zwrotny i telefon kontaktowy. Sprzęt można dostarczyć również osobiście do siedziby naszej firmy. Naprawioną konsolę można również odebrać osobiście w firmie lub wysyłamy ją do klienta doliczając koszty wysyłki.

Przykładowe ceny napraw:

- wymiana czytnika w konsoli XBOX 360 (konsola nie czyta płyt) – całkowity koszt naprawy wynosi max. 200 zł - wstawienie nowego napędu

- naprawa elektroniki w konsoli XBOX 360 (brak obrazu lub konsola nie włącza się, błąd e74, trzy mrugające diody-ROD lub zawieszanie się konsoli) - koszt naprawy max. 250 zł (najbardziej skuteczna metoda naprawy konsoli "reballing" - sprawdza się znakomicie pod warunkiem, że sprzęt nie był już grzebawny w jakiś innych pseudo-serwisach!)

- wymiana lasera w konsoli PS3 (dowolony model) – koszt ok. 420 zł

- naprawa elektroniki w konsoli PS3 (brak obrazu lub konsola nie włącza się - YLOD, RLOD) - koszt max. 300 zł

- wymiana lasera w konsoli PS2 (gruby model) – koszt ok. 240 zł (+ ewentualna dopłata w przypadku uszkodzonej elektroniki max. 40 zł)

- wymiana lasera w konsoli PS TWO (nowy cienki model) – całkowity koszt naprawy wynosi 100-120 zł (w zależności od modelu konsoli)

- wymiana lasera w konsoli PSX/PS1 – koszt ok. 80 zł

- wymiana czytnika w konsoli XBOX – koszt 140 zł (wstawiamy nowy, odpowiednio przystosowany czytnik od PC, który odczytuje wszystkie płyty, w tym płyty CD-R)

Ceny mogą się zmienić w zależności od rodzaju usterki oraz cen podzespołów. Wszystkie montowane elementy (np. glowice lasera) sa oryginalne! Nie montujemy "chińczyków" ani innych podróbek, nie podmieniamy żadnych części, dbamy o naszą dobrą reputację, a na wszystkie naprawy udzielamy gwarancję.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

A tu kontakt

adres siedziby firmy i sklepu:

P.H.U. NOR-BIT
    Norbert Konieczny
    ul. 11 Listopada 14/1
    56-300 MILICZ

tel. (0-71) 38-40-477
    kom. (0-602) 22-52-53

godziny pracy w dni robocze: 10:00 – 18:00
    godziny pracy w soboty: 11:00 – 15:00

BARDZO PROSZĘ DZWONIĆ W GODZINACH PRACY

e-mail: norby@wr.onet.pl