1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Przerobiony slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez BROLY, Wrzesień 26, 2011.

1. BROLY

BROLY XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    Witam.Mam pytanie.Mogę tanio kupić przerobionego slima i tu moje pytanie czy jak wyjdzie lt+ 2.0 czy dam rade sobie sam go zaktualizować do najnowszej wersji czy znów będzie trzeba wysyłać do serwisu.Mam doświadczenie w przerabianiu konsol ale tylko phatów ze slimami nie miałem nigdy doczynienia.Proszę o odpowiedź.Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    "frezowanie" chipu w napędzie trzeba zrobić chyba że ta konsola juz jest po tym zabiegu to bez problemu zrobisz.

4. BROLY

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    czyli jak już raz zostało to zrobione to nie będzie już późniejszych kosztów tylko naped po pc i jazda.
    dobrze "mówię"?

5. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Tak jak jest zrobiony drill to napęd pod sata, wacik nasączony np izopropanolem i dasz rade. Chyba że konsola ma chip mixic to cięcie ścieżki wchodzi w grę. Jest jeszcze jedna sprawa. Konsola może mieć przerobiony napęd 9504 LT+1.1 który przerabia sie najłatwiej i teraz jest ok, ale jak bedziesz chciał wgrać 1.92 to wymagany jest nowszy dash który zmienia wersje napędu i będziesz musiał ciąć scieżkę lub robic drill także dobrze byłoby sie dowiedzieć jakim sposobem przeróbka jest wykonana.

6. esej

esej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie jak to zrobić

kompletnie sie nie znam wlasnie mam xbox slima 9504 liteon 1.1 czy ktoś moze wyjaśnić jak to zrobić, żeby nie popsuć;D

7. raph

raph Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  8. BROLY

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Białaczów
    czyli jak coś to kupić już z przeróbką 1.92 i później będzie jeszcze łatwiej tak?
    mam usb probe v3 od kolegi z forum

Wczytywanie...

Poleć forum