Przerobiony X... powrot do przeszlosci?

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
Siema

Chcialbym grac na XBL (legalnie)
Posiadam przerobionego Xa z LiteOnem (nie byl nigdy podlaczony so sieci)... Wiem, nie moge wrocic do poprzedniego stanu na tym napedzie. Czy wymiana napedu cos da? Np gdy wymienie na nowego LiteOna bez flasha, to czy bede mogl grac normalnie na XBL, bez obawy ze dostane banana?
 

shibby20

Użytkownik
Użytkownik
na innego liteona nie mozesz. mozesz za to wymienic na benq lub samsunga, tam uda ci sie wgrac klucze liteona do oryginalnego softu.
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
i moge grac normalnie bez obawy przed banem ?
 

AnarchyMen

Użytkownik
Użytkownik
Nie ;) masz sflashowany napęd i przy pierwszej lepszej okazji dostaniesz bana , chyba wymiana napędu na niesflashowany coś da ;)
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Nie ;) masz sflashowany napęd i przy pierwszej lepszej okazji dostaniesz bana , chyba wymiana napędu na niesflashowany coś da ;)
Czytanie ze zrozumieniem się kłania... Autor tematu napisal, że chce zmienić na nieprzerobiony...

Jeżeli NIGDY konsola nie była podłączona do neta to jest szansa i to duża uniknięcia bana, ale 100% nikt Ci nie da
 

ZegarPL

Świeżak
Świeżak
Witam piszę tu ponieważ nie mogę zalożyć tematu a temat pytania od początkujących jest zakmnięty o_O

O tuż sprzedałem zbanowaną konsole ale zostawiłem dysk , chce sobie kupić nową , i tu się nasuwa pytanie czy jeśli podłącze dysk ze zbanowanej konsoli i z kontem na którym miałem pirackie gry i będe na nim grał to coś mogą mi zrobić?

i jeszcze chciałbym się zapytać czy tak konsola jest nowa (jasper)
http://www.euro.com.pl/konsole-do-gier/opis-microsoft-xbox-360-arcade-banjo-kazooie-pure-lego-batman.bhtml#content_3c
 

Do góry Bottom